Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

ŠPIONÁŽNÍ SPY SLUCHÁTKA

 
 
Jistě se vám již přihodilo, že vás čekala důležitá zkouška, obchodní jednání, proslov, aj. a vy jste neměli dostatek prostoru se na tuto událost patřičně připravit. Postavily se vám do cesty jiné, naléhavější, povinnosti a vy byste se nyní dané události nejraději vyhnuli. Bohužel, ne vždy je to možné. Nelze vynechat zkoušku nebo odmítnout proslov na rodinné oslavě. Právě v tuto chvíli jistě oceníte jakoukoliv pomoc. Spolehlivě se vám vyplatí pojistka, která vás "zachrání" v momentě, kdy budete mít "okno". Pojistka, která vás postrčí a poradí, pokud zapomenete např. vzorec.
Ideální by v tuto chvíli bylo mít "přítele na telefonu" - aniž by to kdokoliv zjistil.
 
Poznáváte se v popisu výše?
 
Pak je jasné, že špionské sluchátko je pro vás to pravé! 
hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Kartáček na čištění Spy sluchátek

Kartáček slouží k čištění všech našich modelů spy sluchátek.
Dodací doba: Do 48 hodín
50.00 Kč
zobrazit

Baterie 337 do micro spy sluchátka

Baterie do mikrosluchátka od značky Sony vydrží 5 - 6 hodin aktivního hovoru a až 120 hodin v pohotovosti. Prodáváme pouze kvalitní baterie Sony, které v našich testech obstály nejlépe. Baterie je vhodná pro všechna mikrosluchátka z naší nabídky.
Dodací doba: Do 48 hodín
70.00 Kč
AKCE
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

SOS tlačítko s 2,5 mm audio jackem

Je to velmi snadno ovladatelné a univerzalne zařízení.
Dodací doba: Do 48 hodín
330.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Bezdrátové mini bluetooth sluchátko

Jedinečné mini sluchátko se kterým se rychle a jednoduše připojíte pomocí bluetooth spojení. Bezkonkurenční produkt který můžete využít při telefonování či poslechu hudby aniž byste museli držet mobil u ucha nebo aby Vám překážely dráty od sluchátek. Můžete ho využít při sportu, v autě nebo kde jen chcete !!!
Dodací doba: Do 48 hodín
599.00 Kč
zobrazit

Smart neviditelné bluetooth sluchátko s magnetickým nabíjením

Mini sluchátko s vynikajícím výkonem - nejlepší audio řešení Vychutnejte si hudbu, aniž jste drželi telefon nebo se znervózňovalo s kabely a uvolnili jste si ruce při přijímání hovoru během řízení nebo běhu.
Dodací doba: Do 48 hodín
630.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Neviditelné Mikrosluchátko

Nejmenší varianta mikrosluchadla. Toto neviditelné sluchátko se zasouvá až těsně k bubínku a v uchu je zcela neviditelné. Neviditelné sluchátko má rozměry pouze pár milimetrů a úplně se tak ztratí ve zvukovodu. Do sluchátka nevede žádný kabel, a komunikace je tedy zajišťována zcela bezdrátově.
Dodací doba: Do 48 hodín
700.00 Kč
1 200.00 €
-42%
AKCE
zobrazit

Neviditelné mini bluetooth sluchátko DACOM

Mini sluchátko s vynikajícím výkonem - nejlepší audio řešení Vychutnejte si hudbu, aniž jste drželi telefon nebo se znervózňovalo s kabely a uvolnili jste si ruce při přijímání hovoru během řízení nebo běhu.
Dodací doba: Do 48 hodín
850.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Základní indukční smyčka 9V + magnetické mikrosluchátko

Náhrdelník s bezdrátovým sluchátkem je určen k poskytování bezdrátového připojení s mobilními telefony pro celosvětové použití. Toto sluchátko je určeno pro použití v situacích, kdy člověk potřebuje komunikovat tajně. Světlý náhrdelník a sluchátko se vyznačují nízkou hmotností a velmi jednoduchým používáním. Ideální pomůcka při zkouškách, jednáních, vhodné i jako hlídací zařízení atd.
Dodací doba: Do 48 hodín
899.00 Kč
zobrazit

Indukční smyčka se 4W zesilovačem

Indukční smyčka se 4W zesilovačem zajišťuje přenos zvuku do sluchátka. Tato indukční smyčka je zapojena do mobilního telefonu přes kabel (3,5mm jack). Indukční smyčka také obsahuje vestavěný mikrofon a 4W zesilovač, díky kterému můžete komunikovat s vaším partnerem. Doby, kdy indukční smyčka nefungovala a nikdo vás neslyšel. Zakoupením této indukční smyčky získáte velmi dobrá hodnota za vaše peníze. Nejmodernější technologie má zásadní význam v situacích, kdy vznikají požadavky na skryté komunikace.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 120.00 Kč
zobrazit

Spy sluchátko TE03 ECONOMY

Mikrosluchátko má rozměry pouze pár milimetrů a celkem se ztratí ve zvukovodu. Do sluchátka nevede žádný kabel a komunikace je tedy zajištěna zcela bezdrátově.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 280.00 Kč
AKCE
zobrazit

Spy sluchátko TE02 STANDARD

Nejpopulárnější neviditelné spy sluchátko. Lidé si ho kupují, protože má mnoho výhod: citlivý přijímač cívky, stabilní mikro reproduktor, kvalitní stavba, jasnější audio výstup a dlouhá životnost baterie. Neviditelné sluchátko má anatomický design. Nikdo si ani nevšimne, že ho nosíte v uchu. Barva mikro sluchátka je buď v barvě kůže nebo v barvě kůže, ale s černým koncem.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 400.00 Kč
zobrazit

Neviditelné sluchátko TE08

TE08 je nejpopulárnější mikro neviditelné sluchátko. Lidé si vybírají TE08 model, protože má výhody citlivého přijímače cívky, stabilní mikro reproduktor, vyšší kvalitu výstavby, jasnější audio výstup a delší životnost baterie. Mikro neviditelné sluchátko s optimální anatomickou konstrukcí umožňuje snadné nošení. Nikdo si nevšimne, že uživatel má sluchátko.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 590.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Multifunkční hodinky s tahákem

Jedinečné hodinky, které můžete používat na každodenní nošení a kromě přesného času a data vám poslouží i jako databáze informací - školní tahák , do kterého si přes počítač přehledně uložíte všechny potřebné informace a budete je mít vždy na ruce. Informace si prohlížíte přímo na barevném displeji pomocí bočních tlačítek. V počítači si jednoduše uděláte krátké poznámky, přes USB kabel je přenesete do hodinek a následně můžete tento textový soubor v hodinkách zobrazit a listovat v něm. Nebo ještě lépe - na hodinkách si nastavíte automatické posouvání textu po zvoleném čase a během písemky se nemusíte hodinek ani dotýkat. Pokud potřebujete, aby se tahák ve vteřině změnil na hodinky, opět stisknete tlačítko, a z taháku máte nenápadné hodinky.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 690.00 Kč
zobrazit

Základní indukční smyčka 9V + sluchátko

Náhrdelník s bezdrátovým sluchátkem je určen k poskytování bezdrátového připojení s mobilními telefony pro celosvětové použití. Toto sluchátko je určeno pro použití v situacích, kdy člověk potřebuje komunikovat tajně. Smyčka a sluchátko se vyznačují nízkou hmotností a velmi jednoduchým používáním. K smyčce je třeba připojit dvě 9V baterie. Ideální pomůcka při zkouškách, jednáních, vhodné i jako hlídací zařízení atd.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 700.00 Kč
zobrazit

Indukční smyčka Bluetooth

Indukční smyčka z tohoto mikrosluchátka má vestavěný 3W zesilovač, díky kterému uslyšíte v mikro sluchátku zvuk silnější a kvalitnější než kdykoliv předtím. Jak mikrosluchátko, tak smyčka vydrží na jedno nabití více než 5 hodin. Bluetooth smyčku můžete díky výkonnému zesilovači klidně nechat viset volně na krku, ba dokonce si ho dát i do kapsy, a přesto v mikrosluchátku slyšíte svého partnera srozumitelně a čistě.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 800.00 Kč
zobrazit

PROFI Spy sluchátko

Nejnovější Micro Spy sluchátko má nejmenší velikost a nejvyšší hlasitost než ostatní spy sluchátka. Hlasitost závisí především na použité indukční smyčce. Jedná se o nejmenší dostupný model, který padne do ucha úplně každému.
Dodací doba: momenálne nedostupné
1 850.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Indukční smyčka + spy sluchátko

Výhody oproti staršímu (černému) modelu: lepší slyšitelnost čistý zvuk vysílací dosah: až 30 cm tlačítko pro přijetí hovoru nenápadnější Nejmodernější technologie má zásadní význam v situacích, kdy jsou požadované skryté komunikace. Extra malá spy sluchátka a mikrofon vám umožní přijímat informace v reálném čase nebo komunikovat, aniž si toho někdo všimne.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 950.00 Kč
zobrazit

Indukční smyčka + spy sluchátko

Výhody oproti staršímu (černému) modelu: lepší slyšitelnost čistý zvuk vysílací dosah: až 30 cm tlačítko pro přijetí hovoru nenápadnější Nejmodernější technologie má zásadní význam v situacích, kdy jsou požadované skryté komunikace. Extra malá spy sluchátka a mikrofon vám umožní přijímat informace v reálném čase nebo komunikovat, aniž si toho někdo všiml.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 950.00 Kč
zobrazit

Bluetooth indukční smyčka se zesilovačem 4W

Indukční smyčka má vestavěný 4W zesilovač, díky kterému uslyšíte v Spy sluchátku zvuk silnější a kvalitnější než dříve. Indukční smyčka vydrží na jedno nabití až 12 hodin hovoru. Bluetooth smyčku můžete díky výkonnému zesilovači klidně nechat viset volně na krku, a přesto v Spy sluchátku slyšíte svého partnera srozumitelně a čistě. Smyčka je navíc dodávána v tělové nebo černé barvě.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 999.00 Kč
zobrazit

Indukční smyčka se 4W zesilovačem + spy sluchátko

NOVINKA na trhu! Spy sluchátko s černým a se světlým koncem za STEJNOU cenu. Výhody oproti staršímu modelu: lepší slyšitelnost čistý zvuk životnost baterie: 3 hodiny nenápadnější Neviditelné sluchátko je možné díky svým miniaturním rozměrům (3mm x 5mm x 7mm) zastrčit přímo dovnitř do ucha a docílit tak toho, že bude pro okolní svět zcela neviditelné! Sluchátko navíc funguje bezdrátově, takže se nemusíte bát, že by z vás trčely kabely. K neviditelnému sluchátku je dodávána speciální indukční smyčka, která je ukryta pod oblečením a zajišťuje přenos zvuku do sluchátka.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 330.00 Kč
AKCE
TOP
zobrazit

Indukční smyčka s externím mikrofonem + spy sluchátko

Tato indukční smyčka je zapojena do mobilního telefonu. Indukční smyčka také obsahuje mikrofon i externí mikrofon, který je možný odpojit, a 3W zesilovač, díky kterému můžete komunikovat s vaším komplicem. Pryč jsou doby, kdy vaše indukční smyčka nefungovala a nikdo vás neslyšel. Zakoupením tohoto mikrosluchátka s indukční smyčkou získáte velmi dobrou hodnotu za vaše peníze.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 500.00 Kč
AKCE
zobrazit

Vylepšený bluetooth model se sluchátkem

Výhody oproti staršímu modelu: lepší slyšitelnost čistý zvuk vysílací dosah: až 30 cm SOS a STOP tlačítko životnost baterie: 3 hodiny nenápadnější Indukční smyčka z tohoto mikrosluchátka má vestavěný 3W zesilovač, díky kterému uslyšíte v mikro sluchátku zvuk silnější a kvalitnější než kdykoliv předtím. Jak mikrosluchátko, tak indukční smyčka vydrží na jedno nabití více než 5 hodin. Bluetooth smyčku můžete díky výkonnému zesilovači klidně nechat viset volně na krku, ba dokonce si ho dát i do kapsy, a přesto v mikrosluchátku slyšíte svého partnera srozumitelně a čistě.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 300.00 Kč
AKCE
zobrazit

Nejnovější sluchátko s bluetooth a 4 W zesilovačem

Nejnovější Spy sluchátko s bluetooth a 4W zesilovačem. Spy sluchátko s bezdrátovou ( bluetooth ) indukční smyčkou má několik výhod, kterými předčí standardní neviditelné sluchátko. Indukční smyčka a Spy sluchadlo má vestavěný 4W zesilovač, díky kterému uslyšíte v Spy sluchátku zvuk silnější a kvalitnější než dříve. Indukční smyčka vydrží na jedno nabití až 12 hodin hovoru. Bluetooth smyčku můžete díky výkonnému zesilovači klidně nechat viset volně na krku, a přesto v Spy sluchátku slyšíte svého partnera srozumitelně a čistě. Smyčka je navíc dodávána v tělové nebo černé barvě.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 300.00 Kč
zobrazit

Vylepšený bluetooth model v černé barvě se spy sluchátkem + externím mikrofonem

Indukční smyčka z tohoto mikrosluchátka má vestavěný 3,5W zesilovač, díky kterému uslyšíte v mikro sluchátku zvuk silnější a kvalitnější než kdykoliv předtím. Naše bluetooth smyčka má extrémní výdrž až 8 hodin na jedno nabití. Bluetooth smyčku můžete díky výkonnému zesilovači klidně nechat viset volně na krku, ba dokonce si ji dát i do kapsy, a přesto v mikrosluchátku slyšíte svého partnera srozumitelně a čistě.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 300.00 Kč
AKCE
zobrazit

Špiónské sluchátka jsou malé bezdrátové sluchátka, které po vložení do ucha není při běžném pohledu vidět. Mají čistý zvuk, a přivádějí ho přímo do ucha, takže nikdo vás nemůže zaslechnout, nebo si vůbec všimnout, že je máte v uchu. Signál se do sluchátka dostává přes indukční smyčku, kterou máte zavěšenou kolem krku, a připojenou pomocí 3.5 mm jacku nebo Bluetooth do vašeho mobilního telefonu. Na druhé straně linky bude sedět váš přítel, a pomůže vám - s argumenty, na které byste si během důležitého jednání možná sami nezmínili nebo výsledkem při zkoušce z matematiky. Je to jednoduché! Kvalita špiónských sluchátek je velmi důležitá, protože je zdroj zvuku umístěn velmi blízko vašeho bubínku. U nás najdete jen ty nejkvalitnější kousky s citlivou hlasitostí a kvalitním přenosem.


Říkáte si proč pořídit neviditelné sluchátko právě u nás? Pak tu máte odpověď.

 Jsme přímým dovozcem a nabízíme nejlepší ceny, při větším odběru poskytneme až 30% slevy

 Na trhu působíme již více než 10 let, nedoporučujeme zboží nakupovat od neověřených prodejců

 Všechny kusy před odesláním testujeme

 Všechny nabízené modely máme skladem a doručujeme do 24-48 hodin

 Doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč

 Odborné poradenství + podrobný manuál v češtině

Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky