Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

NOVÉ ZBOŽÍ

hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Extreme XMP101K Quark PowerBank

Extreme PowerBank s vestavěnou baterií slouží jako záložní zdroj energie pro váš mobilní telefon, smartphone, tablet či jiné zariadenie.
Dodací doba: Do 48 hodín
260.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Maskáčové špionážní pouzdro na blokování signálu

Pouzdro blokuje všechny bezdrátové signály jako jsou GPS trackery, GSM trackery, mobilní telefony atd ... Vložíte Váš mobilní telefon do daného pouzdra a jeho signály budou uvězněny v daném pouzdře. Všechna volání na daný mobilní telefon budou zablokovány. Vhodné při utajených poradách, nebo jen tehdy pokud chcete mít jistotu aby Váš telefon najednou nezazvonil, nebo se jen na něj někdo napojil a odposlouchával vaše okolí nebo sledoval kudy se pohybujete. Je to Legální rušička - blokovač signálů.
Dodací doba: Do 48 hodín
290.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Msonic MY2580K PowerBank

Jednoduchá Msonic PowerBank s vestavěnou baterií slouží jako záložní zdroj energie pro váš mobilní telefon, smartphone, tablet či jiné zariadenie.
Dodací doba: Do 48 hodín
320.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Špionážní pouzdro na blokování signálu

Chraňte svůj telefon před neoprávněným odposlechem nebo sledováním Vaší polohy. Všichni dobře víme, že přes mobilní telefon Vás mohou odposlouchávat, či sledovat vaši polohu. Zabraňte tomu jak se jen dá! Vložte Váš mobilní telefon do daného pouzdra a všechny signály budou nedostupné. Všechna volání na daný mobilní telefon budou zablokovány. Pouzdro blokuje všechny bezdrátové signály jako jsou GPS trackery, GSM trackery, mobilní telefony atd ...
Dodací doba: Do 48 hodín
325.00 Kč
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

16 GB paměťová Micro SD karta ADATA + SD Adaptér, CLASS 4

Karty micro SD nabízejí všechny výhody karet SD plného formátu. 16 GB TF kartu lze použít v různých digitálních produktů jako jsou vysoce kvalitní fotografie a videa.
Dodací doba: Do 48 hodín
330.00 Kč
zobrazit

Selfie bluetooth teleskopický držák pro smartphone

Teleskopický držák pro Váš smartphone slouží k provedení velmi oblíbených fotografii "self" . Zachycení momentů už nebude problém. Stačí jen nasadit telefon do držáku, spárovat bluetooth spoušť s Vaším zařízením a můžete fotit. Teleskopický držák je kompatibilní s Android i iOS smartphony.
Dodací doba: Do 48 hodín
415.00 Kč
zobrazit

Ručný detektor kovov - Guard Spirit

Ručný detektor kovov s veľkou citlivosťou na odhaľovanie. Je tak citlivý, že aj malý vreckový nožík môže byť odhalený zo vzdialenosti 10cm. Môžete nastaviť rôzne režimy na indikáciu kovov, alebo nastaviť detektor kovu na nižší stupeň citlivosti, aby ste mohli ľahšie prezerať nebezpečné kovové objekty.Tento produkt poskytuje spoľahlivú detekciu pre bezpečnostné účely. Prenosný profesionálny detektor kovov má široké využitie, od ochranky cez nočné kluby a bary. Využíva sa najmä aj na letiskách, na kontrolu osôb, ale i vo väzniciach a tiež na kontrolu pošty. Detektor detekuje rôzne druhy kovov, železné a neželezné kovy ako aj ich zliatiny.
Dodací doba: Do 48 hodín
718.00 Kč
AKCE
zobrazit

Power Bank 10000 mAh

Extreme PowerBank so vstavanou batériou slúži ako záložný zdroj energie pre váš mobilný telefón, smartphone, tablet či iné zariadenie.
Dodací doba: Do 48 hodín
732.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Power Bank A-DATA PV150-10000mAh

Powerbanka A-DATA PV150 urobí z nudného nabíjania módnu záležitosť. Vďaka textúre, ktorá napadobuje kožu, je nielen pekná, ale aj praktická na nosenie. Kapacita 10000mAh a funkcie súčasného nabíjania a vybíjania z nej robí nevyhnutnú súčasť vášho mobilného života.
Dodací doba: Do 48 hodín
862.00 Kč
zobrazit

Špionážní kamera v mini USB klíči

Zařízení je schopné dělat videa s vysokým rozlišením, zařízení má snadné a jednoduché ovládání, elegantní vzhled, snadno se přenáší, je výborný pro zajištění rodiny. Je to praktické zařízení, které využije každý zákazník.
Dodací doba: Do 7 dní
899.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Brýle na virtuální realitu VR CASE RK5th

S VR CASE vstoupíte do digitálního světa s třetím rozměrem. Otevírá se vám zcela nový způsob, jak se vžít na právě zobrazované místo. Protože k vám opravdová realita nepronikne, ta virtuální se stává jediným světem pro vaše smysly. Brýle si stačí jen nasadit a dostanete se tak do zcela nového světa - například do vesmíru nebo na krásné místo, o kterém jste dosud jen snili. Brýle jsou kompatibilní s celou řadou smartphonů s úhlopříčkami v rozmezí 3,5 až 6 palců, zábavu si tedy mohou užít téměř všichni - stačí jen vložit telefon do zařízení a nechat se pohltit úžasnou „realitou".
Dodací doba: Do 48 hodín
900.00 Kč
AKCE
zobrazit

Inspekční voděodolná USB kamera s 3M/5M/10M/20M kabelem

Tato inspekční kamera je ekonomickým řešením všude tam, kde se potřebujete podívat na místa, kam se normálně nedostanete. Kamera je charakteristická velmi jednoduchým zapojením a ovládáním, dostatečně dlouhým 5m kabelem a možností přísvitu na místech, kdy není vidět.
Dodací doba: Do 48 hodín
960.00 Kč
zobrazit

Špičkový diktafon ve flash disku s extrémně dlouhou výdrží a velmi kvalitním zvukem

V tomto jedinečném flash disku se nachází skrytý digitální diktafon. Vypadá a pracuje jako plně funkční flash disk. Poskytuje až 30 hodin nepřetržitého nahrávání zvukového záznamu. Hlasový záznamník umožňuje nahrávat zvukové soubory a ukládat je na vnitřní 4GB / 8GB paměť. Stačí stisknout přepínač na straně a automaticky se začne nahrávání. Přehrávání uložených záznamů si můžete poslechnout přímo na flash disku, stačí jen připojit sluchátka.
Dodací doba: Do 48 hodín
990.00 Kč
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Mini GPS rušička do autozapaľovania

Zabráňte sledovanie vášho auta pomocou rušičky GPS signálu. Skvelá "pomôcka" pri cestách služobným vozidlom.
Dodací doba: Do 48 hodín
993.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Multifunkční detektor

Chcete vědět, zda jste sledováni, nebo je na Vás dohlíženo, když jste v hotelu, kanceláři, autě, doma, či jinde? Tento multifunkční detektor skrytých kamer, štěnic, GSM, GPS lokátorů, FM, VHF a UHF Vám snadno pomůže odhalit bezdrátové i pevné kamery, GPS lokátory, mobilní telefony a rušičky. Je to velmi účinný multifunkční laserový detektor aktivního a pasivního laserového skenování bezdrátových zařízení. S jeho pomocí je možné jednoduše identifikovat jakékoli špionážní zařízení (telefonní odposlech, digitální odposlouchávání, sledování, odposlouchávání vozidla, bezdrátové, drátové kamery a další zdroje. S pomocí tohoto multifunkčního laserového detektoru můžete účinně zabránit odposlechu, nahrávání, podvodu, chránit osobní soukromí a údaje důvěrných informací. využití: Zkontrolujte hotely, toalety, šatny, jednací místnosti, školy, kancelář, kino atd. zda tam na Vás nejsou nastraženy kamery či odposlechy. Bojujte proti ztrátě soukromí.
Dodací doba: Do 48 hodín
999.00 Kč
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Špionážní odposlouchávací zařízení BASIC

Odposlech přes zeď je malý, skladný a umožní Vám poslouchat konverzaci, která se odehrává za stěnou či dveřmi. Odposlech umožňuje poslouchat přes až 20 cm tlusté stěny. Toto zařízení může být použito speciálními ozbrojenými jednotkami jako rychlý prostředek při kontrole v zásazích.
Dodací doba: Do 7 dní
999.00 Kč
zobrazit

Wi-Fi endoscop/Inspekční HD kamera

Je ideálním pomocníkem pro monitoring těžko dostupných míst. Najde uplatnění nejen v různých odvětví povolání, ale i doma.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 220.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

USB diktafon s kamerou 3 v 1

První USB diktafon s kamerou 3 v 1. 3 v 1 kombinace video, audio záznam, USB flash disk.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 250.00 Kč
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Rušička GSM a 3G signálov

GSM rušička signálu slúži k zrušeniu signálu na mobilných telefónoch. Okrem mobilných telefónov táto GSM rušička vyruší tiež GSM odpočúvanie.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 280.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Dalekohled s odposlechem - zesilovač zvuku pro myslivce

Dalekohled s odposlechem funguje podobně jako bionické ucho. Slyšíte s ním slabé zvuky vzdálené 20 až 30 metrů a hlasité zvuky až na neuvěřitelných 100 metrů prostřednictvím pohodlných a vysoce kvalitních sluchátek (zahrnutých v balení). Mimo toho jsou v dalekohledu zabudované čočky umožňující osminásobné zvětšení a rovněž digitální zvukový nahrávač, díky němuž si lze vyslechnuté zvuky nahrát. Budete dokonce schopni vylaďovat pomocí příslušného knoflíku frekvenci v závislosti na šířce přijímaného zvuku a zaměřovat se na konkrétní zvuky.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 300.00 Kč
zobrazit

Endoscop/inspekční voděodolná kamera

Táto inšpekčná kamera je ekonomickým riešením všade tam kde sa potrebujete pozrieť na miesta, kam sa normálne nedostanete.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 303.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Ručný detektor kovov - Super Scanner

Zrejme najrozšírenejší ručný detektor kovov. Ručný detektor kovov s veľkou citlivosťou na odhaľovanie. Je tak citlivý, že aj malý vreckový nožík môže byť odhalený zo vzdialenosti 10cm. Môžete nastaviť rôzne režimy na indikáciu kovov, alebo nastaviť detektor kovu na nižší stupeň citlivosti, aby ste mohli ľahšie prezerať nebezpečné kovové objekty.Tento produkt poskytuje spoľahlivú detekciu pre bezpečnostné účely. Prenosný profesionálny detektor kovov má široké využitie, od ochranky cez nočné kluby a bary. Využíva sa najmä aj na letiskách, na kontrolu osôb, ale i vo väzniciach a tiež na kontrolu pošty.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 320.00 Kč
AKCE
zobrazit

Rušička GPS a GSM signálov

GPS rušička  slúži k zrušeniu signálu GPS sledovacích zariadení. Okrem sledovacích zariadení táto GPS rušička vyruší tiež jednoduché GSM odpočúvanie. Rušička okrem GPS vyruší tiež GSM frekvencie na mobilné telefónoch, či GSM odposluchoch.
Dodací doba: Do 14 dní
1 359.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Prenosná rušička GPS signálu

Máte pocit, že Vás niekto sleduje ako zločinca? Táto rušička je určená pre Vás. Už sa nemusíte bať, môžete robiť čo len chcete bez toho aby Vám niekto hľadel cez rameno.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 463.00 Kč
NOVINKA
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky