Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

Truecam kamery

hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

TrueCam UV filtr

UV filtr je vhodná pomůcka jak pro ochranu objektivu před mechanickým poškozením, tak i pro lepší práci kamery za výrazně jasných světelných podmínek, zejména u moře nebo na horách.
Dodací doba: Do 48 hodín
359.00 Kč
zobrazit

TrueCam GPS modul

Pomocí GPS modulu můžete zaznamenávat svoji GPS polohu i rychlost. Můžete si zvolit, zda se data na záznamu budou zobrazovat nebo ne a budou se zapisovat pouze do GPS logu na paměťovou kartu. Data lze zobrazit v aplikaci, díky níž se pak můžete připojit na Google Maps. GPS modul je velmi rychlý a odpadá tak zdlouhavé čekání na spojení se satelitem, jak tomu často bývá u konkurenčních výrobků. GPS modul je odnímatelný.
Dodací doba: Do 48 hodín
690.00 Kč
zobrazit

TrueCam CPL filtr

Polarizační filtr je výborným doplňkem k Autokamera, protože snižuje efekt sluneční záři a odlesků, které by jinak mohly snížit kvalitu záznamu a zároveň snižuje prosvícení oblohy. Především však výrazně zamezuje odrazu vnitřku auta na předním skle.
Dodací doba: Do 48 hodín
718.00 Kč
zobrazit

TrueCam GPS s detekcí radarů

Tento GPS modul také obsahuje tzv. Pasivní detekci radarů, kdy spolupracuje s databází stacionárních radarů, úsekových radarů a křižovatek s detekcí jízdy na červenou. V případě, že se blížíte k radaru, budete upozorněni zvukovým signálem. Modul obsahuje databázi radarů a křižovatek v celé Evropě.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 215.00 Kč
zobrazit

TrueCam A4

Autokamera TrueCam A4 je ideální pro všechny, kteří hledají vysokou kvalitu bez kompromisů. Kvalitní optika s výbornou světelností, kvalitním záznamem a maximální uživatelské pohodlí řadí tento model mezi nejvyšší třídu. Většina funkcí je dostupná stisknutím jednoho tlačítka a ovládání je velmi intuitivní díky přehlednému LCD displeji s českým menu. Nahrávání může probíhat v časové smyčce, aby vám nemohlo dojít místo na paměťové kartě. Pokud někdo nabourá vaše zaparkované vozidlo, máte jasný důkaz díky funkci detekce pohybu. Pomocí speciálního držáku je každodenní instalace otázkou několika vteřin.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 180.00 Kč
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

TrueCam A5s

Záznamová kamera do auta rozlišení 1920x1080p, GPS, detekce rychlostních radarů, CZ menu, spolupráce s Google maps, G-senzor, noční režim, detekce pohybu, funkce časové smyčky, dva druhy držáků na sklo, LCD displej, LED přisvícení, funkce okamžitého focení , zamykání záznamu, CPL a UV filtr
Dodací doba: Do 48 hodín
2 990.00 Kč
AKCE
zobrazit

Duální kamera do auta TrueCam A6

Hledáte profesionální automobilovou kameru, která ochrání přední a zadní část vašeho vozu? Právě jste ji našli. Nová videokamera TrueCam A6 zachycuje vysoce kvalitní nahrávku, která rozpoznává denní i noční režim SPV vozidla i ostatních lidí. Zahrnuje také zadní kameru, která vám dává perfektní pohled na to, co je za vaším vozidlem.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 427.00 Kč
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

TrueCam A7

Nejnovější model je vylepšením stávající kamery TrueCam A7. V základní výbavě najdete GPS modul s detekcí rychlostních radarů a volitelným nastavením vtipných komentářů herce Karla Zimy. Vylepšené je rozlišení videa, a to až na 2560x1080 a 2304x1296 při frekvenci 30fps. Díky vysoké kvalitě záznamu je rozeznání obličeje nebo identifikace poznávací značky ještě jednodušší. Kamera zvládá prvotřídním způsobem všechny běžné situace. Natáčení v noci nebo při zhoršené viditelnosti, při jízdě proti ostrému světlu a další těžké situace tak budou natočeny v té nejvyšší kvalitě a při maximální ostrosti. Snadnou instalaci a ovládání zajistí držák včetně stálého napájení. Při každodenní instalaci stačí kameru jednoduše „nacvaknout" a můžete jít.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 590.00 Kč
AKCE
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky