Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

Indukční smyčky

hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Indukční smyčka se 4W zesilovačem

Indukčná slučka s 4W zosilovačom zaisťuje prenos zvuku do slúchadla. Táto indukčná slučka je zapojená do mobilného telefónu cez káblik (3,5mm jack). Indukčná slučka tiež obsahuje vstavaný mikrofón a 4W zosilňovač, vďaka ktorému môžete komunikovať s vašim komplicom. Preč sú doby, kedy vaša indukčná slučka nefungovala a nikto vás nepočul. Zakúpením tejto indukčnej slučky získate veľmi dobrú hodnotu za vaše peniaze.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 120.00 Kč
zobrazit

Indukční smyčka Bluetooth

Indukční smyčka z tohoto mikrosluchátka má vestavěný 3W zesilovač, díky kterému uslyšíte v mikro sluchátku zvuk silnější a kvalitnější než kdykoliv předtím. Jak mikrosluchátko, tak smyčka vydrží na jedno nabití více než 5 hodin. Bluetooth smyčku můžete díky výkonnému zesilovači klidně nechat viset volně na krku, ba dokonce si ho dát i do kapsy, a přesto v mikrosluchátku slyšíte svého partnera srozumitelně a čistě.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 800.00 Kč
zobrazit

GSM smyčka

GSM smyčka má v sobě zabudovaný modul pro příjem a vysílání GSM signálu. Výkonný až 5 wattový zesilovač zajistí čistý a zřetelný zvuk v spy sluchátku. Do zařízení je třeba vložit klasickou SIM kartu, nepotřebujete žádný mobilní telefon. NÁSLEDNĚ je zařízení připraveno pro přijetí hovoru jako při běžném mobilním telefonu. Dosah GSM modulu ke sluchátku je 60-70 cm. Zařízení si můžete ukrýt v kapse, pod oblečením nebo kdekoliv v dosahu bezdrátového sluchátka.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 160.00 Kč
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky