Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Viac informácií.
Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

Indukční smyčky

Indukční smyčka zajišťuje přenos zvuku do sluchátka. Máme na výběr GSM, bluetooth a kablíkovém smyčku. Nejmodernější technologie má zásadní význam v situacích, kdy jsou požadovány skryté komunikace.
hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Indukční smyčka 4W s externím mikrofonem

Indukční smyčka s 4W zesilovačem zajišťuje přenos zvuku do sluchátka. Tato indukční smyčka je zapojena do mobilního telefonu přes kablík (3,5mm jack) . Indukční smyčka také obsahuje vestavěný mikrofon a 4W zesilovač, díky kterému můžete komunikovat s vaším komplicem. Pryč jsou doby, kdy vaše indukční smyčka nefungovala a nikdo vás neslyšel. Zakoupením této smyčky získáte velmi dobrou hodnotu za vaše peníze. Nejmodernější technologie má zásadní význam v situacích, kdy jsou požadovány skryté komunikace. Extra malé spy sluchátka a citlivý mikrofon vám umožní přijímat informace v reálném čase nebo komunikovat, aniž si to někdo všiml. Výhodou této smyčky je možnost připojení externího mikrofonu.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 080.00 Kč
zobrazit

Indukční smyčka Bluetooth

Indukční smyčka z tohoto mikrosluchátka má vestavěný 3W zesilovač, díky kterému uslyšíte v mikro sluchátku zvuk silnější a kvalitnější než kdykoliv předtím. Jak mikrosluchátko, tak smyčka vydrží na jedno nabití více než 5 hodin. Bluetooth smyčku můžete díky výkonnému zesilovači klidně nechat viset volně na krku, ba dokonce si ho dát i do kapsy, a přesto v mikrosluchátku slyšíte svého partnera srozumitelně a čistě.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 800.00 Kč
zobrazit

Bluetooth indukční smyčka se zesilovačem 4W

Indukční smyčka má vestavěný 4W zesilovač, díky kterému uslyšíte v Spy sluchátku zvuk silnější a kvalitnější než dříve. Indukční smyčka vydrží na jedno nabití až 12 hodin hovoru. Bluetooth smyčku můžete díky výkonnému zesilovači klidně nechat viset volně na krku, a přesto v Spy sluchátku slyšíte svého partnera srozumitelně a čistě. Smyčka je navíc dodávána v tělové nebo černé barvě.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 999.00 Kč
zobrazit

GSM smyčka

GSM smyčka má v sobě zabudovaný modul pro příjem a vysílání GSM signálu. Výkonný až 5 wattový zesilovač zajistí čistý a zřetelný zvuk v spy sluchátku. Do zařízení je třeba vložit klasickou SIM kartu, nepotřebujete žádný mobilní telefon. NÁSLEDNĚ je zařízení připraveno pro přijetí hovoru jako při běžném mobilním telefonu. Dosah GSM modulu ke sluchátku je 60-70 cm. Zařízení si můžete ukrýt v kapse, pod oblečením nebo kdekoliv v dosahu bezdrátového sluchátka.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 160.00 Kč
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní spy produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky