Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Viac informácií.
Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

GPS SLEDOVÁNÍ

S našimi GPS trackery budete mít vše neustále pod dohledem. Auta, kola nebo ledajaké jiná vozidla, zvířata ale i osoby - nic před nimi neunikne a tedy ani vaší pozornosti. Na našem eshopu SpionSvet.cz najdete několik druhů GPS sledovačů - každé jsou specifické pro vaše konkrétní zájmy. Od nejmenšího mini GPS lokátoru na klíče přes GPS lokátor přímo určený k zavedení do řídítek na kole až po vysokovýkonné sledovače s největší dobou pohotovostní provozu až 400 dní, určené na obzvlášť dlouhodobé sledování. Ať si vyberete jakýkoliv typ - díky nim se vaše věci neztratí. A vy budete mít přes svůj telefon okamžité informace o jejich poloze.
hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

GPS náramkové hodinky pro děti s možností volání

Tyto inteligentní náramkové hodinky mají nejen funkci GPS sledování Vašich dětí, ale i monitorování jejich kroků, monitorování spánku, oboustrannou konunikáciu a mnoho dalších funkcí. Mají velmi jednoduché ovládání stačí vložit SIM kartu a spojit se s hodinkami pomocí aplikace pro Android nebo iOS.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 150.00 Kč
AKCE
TOP
zobrazit

GPS HUD rychloměr do auta Head-up displej

Zařízení slouží k měření rychlosti pomocí gps satelitů. GPS měření je skvělé v tom, že má většinou mnohem přesnější informace o rychlosti, což je nejdůležitější pro většinu řidičů. Tento rychloměr můžete použít jako head up displej což vám umožní sledování rychlosti na čelním skle vašeho vozidla. Toto zařízení nepotřebuje žádné komplikované nastavování ani instalaci. Gps hud má automatické nastavení jasu pomocí snímače pro denní a noční jízdy.
Dodací doba: 14 dní
1 200.00 Kč
zobrazit

GPS dětské hodinky s kamerou a možností volání

Tyto inteligentní náramkové hodinky mají nejen funkci GPS sledování Vašich dětí, ale i monitorování, SOS alarm, oboustrannou konunikáciu a mnoho dalších funkcí. Mají velmi jednoduché ovládání. Stačí vložit SIM kartu a spojit se s hodinkami pomocí aplikace pro Android nebo iOS.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 260.00 Kč
zobrazit

GPS dětské hodinky s možností volání

Dětské hodinky s GPS lokátorem jsou určeny pro děti, ocení je však nejvíce jejich starostliví rodiče, kteří budou mít přehled, kde se jejich dítě nachází a budou mu moci zavolat či poslouchat co se děje v jeho okolí pomocí vestavěného mikrofonu.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 290.00 Kč
zobrazit

Vodeodolné Smart GPS detské hodinky s možnosťou volania a fotografovania

Tyto inteligentní náramkové hodinky mají nejen funkci GPS sledování Vašich dětí, ale i monitorování jejich kroků, SOS alarm, oboustrannou konunikáciu, voděodolný kryt, přední fotoaparát a mnoho dalších funkcí. Mají velmi jednoduché ovládání. Stačí vložit SIM kartu a spojit se s hodinkami pomocí aplikace pro Android nebo iOS.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 460.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

GPS Tracker TK-102

Nikdy nebylo jednodušší sledovat objekt zájmu na dálku. GPS tracker umí odeslat svoji polohu na libovolné telefonní číslo pomocí SMS, ale také přímo online po internetu přes GPRS. Stačí vložit SIM kartu do zařízení a můžete začít sledování. Zařízení pracuje s přesností + - 5 m kdekoliv na zemi. Zařízení odesílá zeměpisné souřadnice i rychlost objektu, kterou se pohybuje. Zeměpisné souřadnice se jednoduše vkládají do mapy. Rozměry tohoto zařízení jsou jen 64x46x17 mm, proto se dá umístit kdekoliv aniž by bylo nápadné.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 500.00 Kč
AKCE
zobrazit

Vodotěsný mini GPS tracker s neustálým napojením na baterii

Miniaturní GPS tracker, který je jednoduchý na používání i instalaci. Zařízení je vhodné pro zabezpečení vozidla, nebe motocyklu před nevyžádaným použitím a krádeží.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 650.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Mini GPS lokátor PG03 - na klíče

GPS lokátor PG03 patří mezi nejmenší gps na trhu. Má přehledný 1,5 "LCD displej GPS navigace, na kterém se zobrazuje šipka znázorňující směr, kterým se máte vydat, pro dosažení požadovaného cílového bodu. Je vskutku snadno ovladatelný. Jako cílovou polohu lze nastavit celkem 16 různých míst. Pokud se pak ztratíte, stačí v GPS navigaci označit pozici, kam se chcete dostat. Na LCD displeji pak vidíte nejen směr, ale i vzdálenost, která Vám ještě chybí k dosažení cíle.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 700.00 Kč
zobrazit

Mini GSM odposlech s kamerou a GPRS lokátorem

Mini GSM odposlech GF-08 je vysoce účinný systém pro sledování místnosti pomocí mobilní sítě GSM. Umožňuje vzdálené odesílání z libovolného místa prostřednictvím sítě GSM.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 800.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

GPS Tracker TK-104

GPS Tracker TK-104 je velmi solidní zařízení s extrémní výdrží až 60 dní, který je vhodný na hlídání vozidla, karavanů, či přívěsů.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 990.00 Kč
AKCE
TOP
zobrazit

GPS lokátor do řídítek na kolo

Toto zařízení pro zabezpečení vašeho kola je možné ukrýt přímo do rámu řídítek. V případě odcizení vám GPS lokátor umožní okamžitě zjistit, kde se nachází. GPS lokátor do řídítek vydrží v pohotovostním módu až 30 dní. Zjištění polohy je možné přímo z vašeho mobilního telefonu pomocí SMS příkazu. GPS lokátor je vybaven funkcí určení polohy podle BTS, což znamená, že i ve chvíli kdy nebude možné určit lokaci dle GPS, tak určí alespoň přibližnou polohu podle nejbližší vysílací stanice operátora.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 499.00 Kč
zobrazit

Multifunkční GPS tracker TK103-2

Nikdy nebylo snazší sledovat objekt zájmu na dálku. GPS tracker umí odeslat svoji polohu na libovolné telefonní číslo pomocí SMS, ale také přímo online po internetu přes GPRS. Stačí vložit SIM kartu do přístroje a můžete začít sledování. Je to jedna z nejlepších možností jak ochránit Vaše auto. Obsahuje množství funkcí jako například zasílání SMS s přesnými souřadnicemi o aktuální poloze vozidla na mobilní telefon nebo alarm zahrnujíce odstavení vozidla.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 990.00 Kč
zobrazit

GPS Tracker TK-108

GPS Tracker TK-108 je výkonný GPS lokátor s extrémní trvanlivostí až 100 dní, který je vhodný na sledování vozidel, karavanů, přívěsů, nákladních automobilů, motorek nebo lodí. Umožní snadno zjistit, kde se právě nachází Váš automobil nebo jiný majetek. GPS Tracker je vybaven silným magnetem a je vodoodpudivý IP66, takže je možné jej snadno upevnit například na podvozku vozidla iv nepříznivém počasí.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 000.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

GPS Tracker TK-103

GPS tracker je napájen z automobilové baterie a měl by být instalován uvnitř vozidla (například pod přístrojovou deskou). Zařízení běží na nejnovějším GPS SiRF III čip-setu, který neustále čte své umístění z družice a pak využívá GSM / GPRS infrastrukturu vaší mobilní sítě pro přenos aktuálního umístění na váš mobilní telefon, či do online systému. Vše, co musíte udělat, je vložit funkční SIM kartu a provést jednoduché nastavení. Má čtyřpásmové připojení, takže funguje kdekoli na světě (= je kompatibilní se všemi čtyřmi světově používanými frekvencemi 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz). GPS tracker nevydává žádný zvuk, takže pouze vy víte, že činnost řidiče a místa lokalizace jsou trvale hlášeny.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 450.00 Kč
ZDARMA
zobrazit

Mini GPS Tracker T0024

Tento GPS lokátor s miniaturními rozměr (55x40x20mm) je ideální pro vozidla s připojením na 12-24V. Je vodotěsný (IP68), tak že je ideální ai pro motocykly a jiná jednostopá vozidla. Má jednoduché instalacím s vestavěnými GPS a GSM anténami.
Dodací doba: 14 dní
3 760.00 Kč
ZDARMA
NOVINKA
zobrazit

Mini GPS tracker s funkcí vypnutí přívodu paliva pro motorová vozidla

Miniaturní GPS tracker, který je jednoduchý na používání stejně jako na instalaci. Zařízení je vhodné pro zabezpečení vozidla nebo motocyklu před nevyžádaným použitím a krádeží. Umožňuje důkladný monitoring výskytu a pohybu kdykoliv přes mobil a/nebo počítač. Velkou výhodou je vodotěsnost zařízení s certifikací IPX7.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 150.00 Kč
ZDARMA
NOVINKA
zobrazit

GPS lokátor na kolo

GPS lokátor na kolo je perfektně kamuflovaný uvnitř blikačky, která se přidělává na sedlo. S GPS lokátorem na kolo tak budou mít u vás zloději smůlu. Při odcizení budete schopni během několika málo vteřin přesně lokalizovat, kde se váš kolo nachází.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 390.00 Kč
ZDARMA
NOVINKA
zobrazit

Vodotěsný GPS Tracker s magnetem pro připevnění pro dlouhodobé sledování

Silný magnetický a vodotěsný GPS lokátor se sledovacím zařízením, který mě výdrž až 400/800/1200 dní díky nabíjitelným vysoko - kapacitním bateriím 5000mAh / 10000mAh / 15000mAh. Velmi přesné zařízení s možností přichycení na vozidlo. sledování online na mapovém serveru zdarma na PC nebo mobilním zařízení jako pro Android tak pro iPhone.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 860.00 Kč
ZDARMA
NOVINKA
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní spy produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky