Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Viac informácií.
Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

Wifi kamery

Skryté WiFi kamery v digitálních hodinách, propiskách či v brýlích hlídají Váš byt před zloději, což Vám umožní kontrolovat si prostor po dobu vaší nepřítomnosti. Skrytá kamera s možností Wi-Fi připojení, Vám umožní video nejen nahrávat na interní paměťovou kartu, ale také se na dálku připojit ke kameře přes mobil či PC a sledovat online co se děje v okolí vaší mini špionážní kamery.
hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Smart WiFi kamera 1080P HD

Táto Smart WiFi kamera s detekciou pohybu a nočným videním. Má široký uhol pohľadu, ktorý je užitočný pri sledovaní každého konkrétneho detailu. Kamera je odolná voči vplyvom počasia a odolná voči vandalom. Táto WiFi kamera je ľahko ovládateľná a je určená pre oblasti, kde je potreba docieliť veľmi široký uhol záberu. Smart WiFi Kamera disponuje Full HD obrazom. Smart kamera je obsadená 2.0 megapixelovým snímačom so skvelou kvalitou obrazu. Záznam je ukladaný na pamäťovú micro SD kartu max. 64GB.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 920.00 Kč
zobrazit

Panoramatická Wifi IP kamera 360°/180°

Panoramatická kamera s detekcí pohybu a nočním viděním . Má široký úhel pohledu 360 ° / 180 ° , který je užitečný při sledování každého konkrétního detailu. Kamera je odolná vůči vlivům počasí a odolná vůči vandalům. Tato panoramatická kamera je snadno ovladatelná a je určena pro oblasti, kde je potřeba docílit velmi široký úhel záběru. Kamera disponuje HD 720 obrazem při 180 ° nebo 960p při 360 °. Záznam je ukládán na paměťovou kartu max. do 64GB .
Dodací doba: Do 48 hodín
2 070.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Detská chůvička s kamerou Gynoii GPW-1025

Nová generace kamer pro sledovnie dětí prostřednictvím aplikace na vašem smartfóne.Tento přístroj je kompatibilní s WiFi, takže sledování je možné pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku. Aplikace je ke stažení zdarma a umožňuje rychlé nastavení a snadné použití. Možnost vzdáleného sledování přes wifi, nebo mobilní síť.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 490.00 Kč
4 100.00 €
-39%
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

WiFi kamera v digitálních hodinách s nočním viděním a detekcí pohybu

Skrytá WiFi kamera v digitálních hodinách hlídá váš byt před zloději či vám umožní kontrolovat si prostor po dobu vaší nepřítomnosti. Skrytá WiFi IP kamera s HD rozlišením, P2P, WiFi a 160 ° úhlem záběru. Noční vidění díky IR diodám.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 500.00 Kč
4 200.00 €
-40%
AKCE
zobrazit

Black Box Full HD skrytá kamera 1080P + 32GB micro sd karta ZDARMA

Nastavení kamery je velmi jednoduché - stačí vložit SD kartu, podpora až do velikosti 64 GB, nabít baterii (nebo připojit do sítě) a je připravena k provozu. Je možné si vybrat ze čtyř režimů jako: Kontinuální nahrávání videa Nahrávání videa při detekci pohybu Sekvenční focení po cca 30 s (zabírá málo místa na kartě) Diktafon (nahrávání zvuku bez obrazu)
Dodací doba: Do 48 hodín
2 650.00 Kč
NOVINKA
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

WiFi kamera v digitálních hodinách s nočním viděním a detekcí pohybu

Skrytá WiFi kamera v digitálních hodinách hlídá váš byt před zloději. Umožní vám kontrolovat si prostor po dobu vaší nepřítomnosti. Skrytá kamera vám umožní nejen nahrávat na interní paměťovou kartu, ale i se vzdáleně připojit ke kameře přes mobil či PC.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 650.00 Kč
4 200.00 €
-37%
TOP
zobrazit

Bezpečnostní Wi-Fi kamera ukrytá v hodinách

Tento špionážní budík je na jedné straně pěknou dekorací do Vaší kanceláře nebo domácnosti, a zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální k zabránění krádežím a získání důkazů. Wifi kamera v budíku je ovládána pomocí aplikace, která je ke stažení zdarma pro iOS a Android. Kamera je schopna nahrávat video ve Full HD rozlišení 1080P, nahrávat detekci pohybu, vytvářet fotografie a zvukové nahrávky.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 680.00 Kč
4 050.00 €
-34%
AKCE
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

WiFi skrytá kamera v PIR čidle s detekcí pohybu a nočním viděním

Tato wifi IP kamera zaznamenává obraz v HD kvalitě na microSD kartu až do 32GB, nebo do paměti mobilního telefonu a je schopna zasílat i fotky do emailu. Zdroj napájení je ze sítě.Aktivace nahrávání záznamu je detekcí pohybu nebo manuálně přes aplikaci v mobilním telefonu. 
Dodací doba: Do 48 hodín
2 690.00 Kč
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Bezpečnostní wifi kamera 1080p s detekcí pohybu a nočním viděním

Bezpečnostní Wi-Fi kamera je ukryta v nenápadné černé krabičce označované jako "Black Box" má Full HD rozlišení, je bezdrátová a záznam ukládá na paměťovou mikro SD kartu. Na jedno nabití baterie je špičková kamera schopná nahrávat až 8 hodin. Nenápadná krabička, která na sebe jen tak neupozorní, v sobě ukrývá kvalitní miniaturní kameru s Full HD (1080p) rozlišením a bezdrátovým přístupem Wi-Fi. Predstaujeme vám velmi dobře maskovanou skrytou kameru v černé krabičce - black boxu. Do naší nabídky jsme ji zařadili hlavně kvůli její dobrým funkcím. Nastavení kamery je velmi jednoduché - stačí vložit SD kartu, podpora až do velikosti 128GB, nabít baterii (nebo připojit do sítě) a je připravena k provozu. Její univerzální design umožňuje kameru ukrýt téměř kdekoliv, či na poličku nebo ukrýt mezi knihami. Svými rozměry zařízení připomíná power banku nebo externí hard disk.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 750.00 Kč
3 800.00 €
-28%
TOP
zobrazit

Wi-Fi Full HD kamera v USB adaptéru

Skrytá wifi kamera v usb nabíjačke umožňuje diskrétne nahrávanie a monitorovanie vašej domácnosti prípadne kancelárskych priestorov. Skrytá kamera ešte nikdy nebola nenápadnejšia. Kamufláž je tak precízna, že si ničoho podozrivého nevšimnete, ani keď adaptér so skrytou kamerou vezmete do ruky. Každý detail na tejto skrytej kamere k dokonalosti a kamera je aj pri detailnom skúmaní  úplne neviditeľná.Všetky funkcie boli navrhnuté tak, aby umožňovali diskrétnu činnosť, ktorá nevzbudí podozrenie. Zariadenie je určené pre stráženie pohybu v miestnostiach so zvýšenou ostrahou a získanie dôležitých dôkazov.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 800.00 Kč
zobrazit

Bezpečnostní Wi-Fi kamera Pro Black Box

Bezpečnostní IP kamera Wi-Fi Pro je kamera ukrytá v nenápadné černé krabičce, označené jako "Black Box", s otočným objektivem o 180°. Kamera má  Full HD rozlišení, je bezdrátová a záznam ukládá na paměťovou mikro SD kartu (max. kapacita 64 GB).
Dodací doba: Do 48 hodín
2 800.00 Kč
4 900.00 €
-43%
AKCE
zobrazit

Wi-Fi brýle s Full HD kamerou

Elegantní brýle s kvalitním HD obrazem jsou ideálním zařízením pro záznam videa se zvukem. Wifi HD kamera v brýlích s podporou microSD karet až do 128GB a možností sledování live streamu přes internet. Pokud potřebujete zaznamenat rozhovor, setkání, nebo jen natočit záznam ze svých zážitků z dovolené nebo při různém sportu jsou tyto brýle s HD kamerou určeny právě pro Vás.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 899.00 Kč
3 900.00 €
-26%
AKCE
zobrazit

Wifi nástěnné hodiny HD1080p

Stylové nástěnné hodiny s možností připevnění na stěnu nebo poličku s vestavěnou kamerou. Ideální pro skrytý monitoring. Wifi kamera v hodinách je ovládána pomocí aplikace, která je ke stažení zdarma pro iOS a Android. Kamera je schopná nahrávat video se zvukem ve Full HD rozlišení 1080P. Velkou výhodou je možnost napájení přímo z elektrické zásuvky, čímž zajistí trvalý monitoring vaší kanceláře či domácnosti. Max.podpora 128 GB micro SD karty zajistí dlouhodobé nahrávání. Kamera má funkci detekce pohybu a možnost cyklického nahrávání, takže je schopná nahrávat i několik dní.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 950.00 Kč
zobrazit

Wi-Fi Full HD kamera v budíku s detekcí pohybu, nočním viděním a otočným objektivem o 330°

Tento špionážní budík je jednak pěknou dekorací do Vaší kanceláře či domácnosti a zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální pro zabránění krádežím a evidenci důkazů. Zařízení disponuje funkcí WiFi, díky které je možné se připojit k budíku přes internet na dálku jednoduchým párováním s domácí sítí WiFi. Wifi kamera v budíku je ovládána pomocí aplikace,
Dodací doba: Do 48 hodín
2 990.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Full HD Meteostanica so skrytou kamerou

Zařízení disponuje funkcím Wi-Fi, díky které je možné se připojit k meteostanici přes internet na dálku s jednoduchým párováním domácí sítě Wi-Fi.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 040.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Panoramatická 360° Wi-Fi IP kamera s nočním viděním

Tato panoramatická wi-fi kamera je obsazena 1,3 megapixelovým snímačem se skvělou kvalitou obrazu a objektivem typu "rybí oko" s Uhom záběru až 360 °.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 100.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

WiFi HD kamerový modul s baterií

Miniaturní kamerový modul s možností přenosu signálu přes WiFi do mobilního telefonu či tabletu. Díky tomu, že přenos obrazu funguje přímo přes WiFi, tak nepotřebujete žádný speciální přijímač a obraz můžete přijímat přímo na vašem smartphonu. K modulu je zdarma dodávána aplikace pro iPhone / Android.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 100.00 Kč
zobrazit

Wifi Sieťový adaptér s USB nabíjaním a Full HD kamerou

Kamera v sieťovom adaptéri nahráva vo Full HD 1080p rozlíšení pri 25fps, takže výsledný obraz je veľmi kvalitný. Vďaka detekcii pohybu v kombinácii s možnosťou nahrávania v nekonečnej slučke je táto skrytá kamera vhodná aj pre dlhodobé sledovanie.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 350.00 Kč
NOVINKA
TOP
zobrazit

Nejmenší bezpečnostní Wi-Fi kamerka Mini Pro Black Box

Nejmenší bezpečnostní Wi-Fi kamera Mini Pro Black Box je skrytá kamera ukrytá v černé krabičce zvané "Black Box" s otočným objektivem o 180 °. Má Full HD rozlišení, každá bezdrátová a záznam ukládá na paměťovou kartu microSD (max. Kapacita 128 GB).
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 350.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

WiFi HD špionážní kamera v síťovém adaptéru

Kamera v síťovém adaptéru nahrává v HD 720p rozlišení při 30fps, takže výsledný obraz je velmi kvalitní. Díky detekci pohybu v kombinaci s možností nahrávání v nekonečné smyčce je tato skrytá kamera vhodná i pro dlouhodobé sledování. Kamera má v sobě zabudovaný wifi modul, což umožňuje ovládání i sledování na vašem smartphonu pomocí aplikace (podpora iPhone, android).
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 590.00 Kč
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

WiFi kamera v nástěnných hodinách

WiFi IP kamera v nástěnných hodinách je velmi dobře maskovaná a je vhodná pro umístění do bytů či kanceláří. Kamera umožňuje vzdálené připojení a sledování obrazu online i pořizování záznamů pro pozdější přehrávání. WiFi IP kamera v nástěnných hodinách vám umožní přes smartphone nebo PC vzdáleně sledovat vybraný prostor.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 820.00 Kč
zobrazit

Nabíjecí stojan pro mobilní telefony se skrytou kamerou 1080P a nočním viděním

Tento obyčejně vypadající a funkční nabíjecí stojan pro váš iPhone nebo telefon s Androidem má zabudovanou skrytou wifi kameru pro sledování obrazu online s možností nahrávání záznamu na paměťovou kartu. Nastavení kamery je jednoduché pomocí bezplatné aplikace, která je dostupná pro zařízení iPhone i Android. Skrytá WiFi kamera hlídá váš byt před zloději či vám umožní kontrolovat si prostor po dobu vaší nepřítomnosti.
Dodací doba: 14 dní
DOPRAVA ZDARMA
3 870.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Wifi kamera v propisce

S tímto perem snadno zabezpečíte přenos videa s vysokým rozlišením na váš smartphone (Android, iPhone). Oproti klasickým kamerám má tato kamera díky připojení na internet neomezený dosah. Od teď můžete kdekoli na světě vidět co se na daném místě děje.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 890.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Skrytá WiFi HD kamera v láhvi s nočním viděním

Skrytá WiFi kamera v láhvi hlídá váš byt před zloději zda vám umožní kontrolovat si prostor po dobu vaší nepřítomnosti.
Dodací doba: 14 dní
DOPRAVA ZDARMA
3 900.00 Kč
NOVINKA
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní spy produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky