Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

Wifi kamery

hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Panoramatická Wifi IP kamera 360°/180°

Panoramatická kamera s detekcí pohybu a nočním viděním . Má široký úhel pohledu 360 ° / 180 ° , který je užitečný při sledování každého konkrétního detailu. Kamera je odolná vůči vlivům počasí a odolná vůči vandalům. Tato panoramatická kamera je snadno ovladatelná a je určena pro oblasti, kde je potřeba docílit velmi široký úhel záběru. Kamera disponuje HD 720 obrazem při 180 ° nebo 960p při 360 °. Záznam je ukládán na paměťovou kartu max. do 64GB .
Dodací doba: Do 48 hodín
2 070.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Wifi kamera ukrytá v stolní lampě

Stolová lampa vhodná pre sledovanie domova , detí, zvierat prípadne kancelárii prostredníctvom wifi pripojenia a zobrazenia obrazu na smartfóne. Podpora aplikácie android ako aj iOs.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 490.00 Kč
zobrazit

WiFi kamera v digitálních hodinách

Skrytá WiFi kamera v digitálních hodinách hlídá váš byt před zloději a umožní vám kontrolovat si prostor po dobu vaší nepřítomnosti. Skrytá kamera vám umožní nejen nahrávat na interní paměťovou kartu, ale i se vzdáleně připojit ke kameře přes mobil či PC.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 500.00 Kč
4 200.00 €
-40%
zobrazit

WiFi kamera Amaryllo iSensor HD

WiFi kamera veľkosti pohybového senzora Amaryllo iSensor HD je určená na interiérovú ​​inštaláciu v domácnosti alebo kancelárii. Hoci je táto kamera skutočne drobná a ľahká, je vybavená mnohými funkciami obvyklými skôr u objemnejších modelov. Dokáže pokryť priestor v rozsahu 240° a prenášať naživo obraz v HD rozlíšení, ktorý je tiež schopná súvisle zaznamenávať 24 hodín denne. Je vybavená vysoko citlivým PIR pohybovým senzorom a mikrofónom pre detekciu zvuku. Ak zaznamená pohyb alebo zvuk, odošle vám oznámenia vrátane fotografie na chytrý telefón alebo tablet. Okrem toho ponúka aj vlastný alarm. Veľmi užitočná funkcia je výstražné svetlo, ktoré je aktivované pohybovým snímačom. Hoci je kamera Amaryllo iSensor HD vhodná pre pevnú inštaláciu, vďaka minimálnym rozmerom je veľmi ľahko prenosná. Navyše sa vyznačuje extrémne nízkou spotrebou energie, takže ju môžete napájať dokonca aj z power banky. A pretože si dokáže pamätať až 4 rôzne WiFi siete, nieje problém meniť často miesto využitia.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 500.00 Kč
3 900.00 €
-36%
AKCE
NOVINKA
zobrazit

Bezpečnostní wifi kamera 1080p s detekcí pohybu a nočním viděním

Bezpečnostní Wi-Fi kamera je ukryta v nenápadné černé krabičce označované jako "Black Box" má Full HD rozlišení, je bezdrátová a záznam ukládá na paměťovou mikro SD kartu. Na jedno nabití baterie je špičková kamera schopná nahrávat až 8 hodin. Nenápadná krabička, která na sebe jen tak neupozorní, v sobě ukrývá kvalitní miniaturní kameru s Full HD (1080p) rozlišením a bezdrátovým přístupem Wi-Fi. Predstaujeme vám velmi dobře maskovanou skrytou kameru v černé krabičce - black boxu. Do naší nabídky jsme ji zařadili hlavně kvůli její dobrým funkcím. Nastavení kamery je velmi jednoduché - stačí vložit SD kartu, podpora až do velikosti 128GB, nabít baterii (nebo připojit do sítě) a je připravena k provozu. Její univerzální design umožňuje kameru ukrýt téměř kdekoliv, či na poličku nebo ukrýt mezi knihami. Svými rozměry zařízení připomíná power banku nebo externí hard disk.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 750.00 Kč
3 800.00 €
-28%
AKCE
TOP
zobrazit

Bezpečnostní Wi-Fi kamera Pro Black Box

Bezpečnostní IP kamera Wi-Fi Pro je kamera ukrytá v nenápadné černé krabičce, označené jako "Black Box", s otočným objektivem o 180°. Kamera má  Full HD rozlišení, je bezdrátová a záznam ukládá na paměťovou mikro SD kartu (max. kapacita 64 GB).
Dodací doba: Do 48 hodín
2 800.00 Kč
4 900.00 €
-43%
AKCE
zobrazit

Wi-Fi Full HD kamera v budíku s detekcí pohybu, nočním viděním a otočným objektivem o 330°

Tento špionážní budík je jednak pěknou dekorací do Vaší kanceláře či domácnosti a zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální pro zabránění krádežím a evidenci důkazů. Zařízení disponuje funkcí WiFi, díky které je možné se připojit k budíku přes internet na dálku jednoduchým párováním s domácí sítí WiFi. Wifi kamera v budíku je ovládána pomocí aplikace,
Dodací doba: Do 48 hodín
2 990.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

WiFi budík s Full HD 1080P kamerou, detekcí pohybu a nočním viděním

Tento špionážní budík je na jedné straně pěknou dekorací do Vaší kanceláře nebo do domácnosti, a zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální k zabránění krádežím a získání důkazů. Wifi kamera v budíku je ovládána pomocí aplikace, která je ke stažení zdarma pro iOS a Android. Kamera je schopna nahrávat video ve Full HD rozlišení 1080P, nahrávat detekce pohybu, vytvářet fotografie a zvukovou nahrávku. Budík má v sobě zabudovaných 10 diod pro noční vidění.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 999.00 Kč
zobrazit

WiFi HD kamerový modul s baterií

Miniaturní kamerový modul s možností přenosu signálu přes WiFi do mobilního telefonu či tabletu. Díky tomu, že přenos obrazu funguje přímo přes WiFi, tak nepotřebujete žádný speciální přijímač a obraz můžete přijímat přímo na vašem smartphonu. K modulu je zdarma dodávána aplikace pro iPhone / Android.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 100.00 Kč
zobrazit

Panoramatická 360° Wi-Fi IP kamera s nočním viděním

Tato panoramatická wi-fi kamera je obsazena 1,3 megapixelovým snímačem se skvělou kvalitou obrazu a objektivem typu "rybí oko" s Uhom záběru až 360 °.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 100.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Black Box Full HD skrytá kamera 1080P

Nastavení kamery je velmi jednoduché - stačí vložit SD kartu, podpora až do velikosti 64 GB, nabít baterii (nebo připojit do sítě) a je připravena k provozu. Je možné si vybrat ze čtyř režimů jako: Kontinuální nahrávání videa Nahrávání videa při detekci pohybu Sekvenční focení po cca 30 s (zabírá málo místa na kartě) Diktafon (nahrávání zvuku bez obrazu)
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 199.00 Kč
NOVINKA
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Najmenšia bezpečnostná Wi-Fi kamerka Mini Pro Black Box

Nejmenší bezpečnostní Wi-Fi kamera Mini Pro Black Box je skrytá kamera ukrytá v nepříjemné černé krabičce zvané "Black Box" s otočným objektivem o 180 °. Má Full HD rozlišení, každá bezdrátová a záznam ukládá na paměťovou kartu microSD (max. Kapacita 128 GB).
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 350.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

WiFi HD špionážní kamera v síťovém adaptéru

Kamera v síťovém adaptéru nahrává v HD 720p rozlišení při 30fps, takže výsledný obraz je velmi kvalitní. Díky detekci pohybu v kombinaci s možností nahrávání v nekonečné smyčce je tato skrytá kamera vhodná i pro dlouhodobé sledování. Kamera má v sobě zabudovaný wifi modul, což umožňuje ovládání i sledování na vašem smartphonu pomocí aplikace (podpora iPhone, android).
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 590.00 Kč
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Wifi chůvička Gynoii GCW-1020

Nová generace kamer pro sledovnie dětí prostřednictvím aplikace na vašem smartfóne.Tento přístroj je kompatibilní s WiFi, takže sledování je možné pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku. Aplikace je ke stažení zdarma a umožňuje rychlé nastavení a snadné použití.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 700.00 Kč
zobrazit

HD 1080P brýle s wifi kamerou

Elegantní brýle s kvalitním HD obrazem jsou ideálním zařízením pro záznam videa se zvukem. Wifi HD kamera v brýlích s podporou microSD karet až do 128GB a možností sledování live streamu přes internet. Pokud potřebujete zaznamenat rozhovor, setkání, nebo jen natočit záznam ze svých zážitků z dovolené nebo při různém sportu jsou tyto brýle s HD kamerou určeny právě pro Vás.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 750.00 Kč
zobrazit

Wifi kamera v propisce

S tímto perem snadno zabezpečíte přenos videa s vysokým rozlišením na váš smartphone (Android, iPhone). Oproti klasickým kamerám má tato kamera díky připojení na internet neomezený dosah. Od teď můžete kdekoli na světě vidět co se na daném místě děje.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 890.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Wifi kamera v lampě s PIR senzorem

Lampa se 2 výkonnými LED žárovkami, skrytou kamerou a PIR čidlem, díky kterému spolehlivě detekuje narušení objektu a je ideálním prostředkem především k zajištění pozemků, domů a stavenišť. Po nainstalování lampy na stěnu je možné kameru s PIR senzorem libovolně natáčet, aby kamera zabírala přesně ten prostor, který potřebujete. S touto kamerou se již nemusíte pravidelně k lampě vracet na přehrání pořízených záznamů. Kdykoliv si vzpomenete, můžete se přes váš mobilní telefon okamžitě připojit ke kameře a sledovat její okolí.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 900.00 Kč
AKCE
zobrazit

Skrytá WiFi HD kamera v láhvi s nočním viděním

Skrytá WiFi kamera v láhvi hlídá váš byt před zloději zda vám umožní kontrolovat si prostor po dobu vaší nepřítomnosti.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 900.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Ai-Ball Wifi kamera

Ai-Ball je ultra-přenosná, bezdrátová wifi kamera, která umožňuje uživatelům prohlížet a nahrávat audio a video bezdrátově na PC nebo smartphonu.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 990.00 Kč
VÝPRODEJ
zobrazit

Bezpečnostní kamera ukrytá v hodinách

Tento špionážní budík je na jedné straně pěknou dekorací do Vaší kanceláře nebo domácnosti, a zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální k zabránění krádežím a získání důkazů. Wifi kamera v budíku je ovládána pomocí aplikace, která je ke stažení zdarma pro iOS a Android. Kamera je schopna nahrávat video ve Full HD rozlišení 1080P, nahrávat detekci pohybu, vytvářet fotografie a zvukové nahrávky.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
4 050.00 Kč
AKCE
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Wifi chůvička - kamera Gynoii GPW-1025

Nová generace kamer pro sledovnie dětí prostřednictvím aplikace na vašem smartfóne.Tento přístroj je kompatibilní s WiFi, takže sledování je možné pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku. Aplikace je ke stažení zdarma a umožňuje rychlé nastavení a snadné použití. Možnost vzdáleného sledování přes wifi, nebo mobilní síť.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
4 100.00 Kč
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Wifi Full HD 2 MPx kamerový modul s baterií

Full HD kamerový modul s možností přenosu signálu přes WiFi do mobilního telefonu či tabletu . Díky tomu, že přenos obrazu funguje přímo přes WiFi, tak nepotřebujete žádný speciální přijímač a obraz můžete přijímat přímo na vašem smartphone. K modulu je zdarma dodávána aplikace pro iPhone / Android . Díky miniaturním rozměrům lze tento modul snadno zakamuflovat.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
4 200.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

WiFi kamera v digitálních hodinách s nočním viděním a detekcí pohybu

Skrytá WiFi kamera v digitálních hodinách hlídá váš byt před zloději. Umožní vám kontrolovat si prostor po dobu vaší nepřítomnosti. Skrytá kamera vám umožní nejen nahrávat na interní paměťovou kartu, ale i se vzdáleně připojit ke kameře přes mobil či PC.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
4 200.00 Kč
AKCE
TOP
zobrazit

Skrytá Wi-Fi Full HD špionážní kamera v budíku

Tento produkt lze použít jako standardní digitální hodiny, ale co je důležitější než skrytou Wi-Fi špionážní kameru. Špionážní budík je na jedné straně pěknou dekorací do Vaší kanceláře či domácnosti a zároveň je i velmi praktickou pomůckou.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
4 400.00 Kč
NOVINKA
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní spy produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky