Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Viac informácií.
Telefonické objednávky: +420 606 818 515

Digitální kukátka

Digitální dveřní kukátka jsou jedny z nejdokonalejších bezpečnostních systémů dostupných běžnému uživateli. Jedná se v podstatě o malou digitální kameru, která snímá na jedné straně dveře a promítá na displeji, který je umístěn uvnitř vašeho bytu. Disponuje funkciou detekce pohybu.
hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Dveřní kukátko HQS-803

Nejnovější digitální dveřní kukátko vám umožňuje vidět, kdo je před vašimi dveřmi na barevném LCD displeji. Po stisknutí tlačítka lze zřetelně rozpoznat návštěvníka u dveří na LCD monitoru, přičemž on nepozná, že ho někdo pozoruje. Má jednoduchou instalaci. Pro instalaci není nutná úprava dveří. Zařízení během několika minut jednoduše nainstalujete na místo původního optického kukátka.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 150.00 Kč
AKCE
zobrazit

Digitální dveřní kukátko s kamerou HQS-708

Digitální dveřní kukátko HQS-708 je jedním z nejnovějších a technicky nejdokonalejších bezpečnostních systémů dostupných běžnému uživateli. Jedná se v podstatě o malou digitální kameru, která snímá dění na jedné straně dveří a promítá jej na displej, který je umístěn uvnitř Vašeho bytu či kanceláře.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 150.00 Kč
ZDARMA
AKCE
zobrazit

Wi-Fi zvonek na dveře s kamerou

Tento zvonek je skvělým přínosem do moderního domova. Jedná se o IP kameru se širokým úhlem záběru vestavěnou do venkovního zvonku, který se připojí na domácí síť přes Wifi nebo přes síťový kabel. Po zazvonění zvonek zavolá na mobil. Součástí je i bezdrátový přijímač (433 MHz). Zvonek umí návštěvníkovi otevřít dveře.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 700.00 Kč
ZDARMA
TOP
zobrazit

Wi-Fi/IP videotelefon se zvonkem

Domácí videotelefon Wi-Fi / IP umožňuje dálkové ovládání elektromagnetické zámky s pomocí smartphonu nebo tabletu. Zařízení odesílá obraz a plní funkci interkomu s vybraným mobilním zařízením a také ukládá data na telefonu / tabletu a na microSD kartě vratového telefonu.
Dodací doba: Do 48 hodín
5 700.00 Kč
ZDARMA
VÝPRODEJ
zobrazit

Videovrátník Doorbird D101

S videovrátníkem DoorBird už nikdy nezmeškáte žádnou návštěvu. Uvidíte kdo stojí u vašich dveří i když jste daleko od domova. Můžete se s ním mluvit přes zařízení nebo mu otevřít dveře. DoorBird je vyroben v Německu a nabízí nejvyšší kvalitu a bezpečnostní standardy pro zákazníky. Jakmile někdo zazvoní na zvonek, dostanete textovou zprávu odeslanou na váš smartphone nebo tablet kdekoliv jste. Senzor pohybu Vás upozorní, jakmile se někdo blíží ke dveřím, i když se nedotkne zvonku.
Dodací doba: Do 48 hodín
8 950.00 Kč
ZDARMA
AKCE
zobrazit

Videovrátník Doorbird D101S

S Videovrátník DoorBird se Vám již nestane, že nepřijmete nějakým zásilku od pošťáka či kurýra. Protože jste ihned o tom informován notifikací na vašem smartphonu i když nejste doma.
Dodací doba: Do 48 hodín
9 700.00 Kč
ZDARMA
AKCE
TOP
zobrazit

Videovrátník Doorbird D201

Můžete vidět své návštěvníky před vašimi dveřmi, mluvit s nimi přes zabudovaný mikrofon v zařízení či otevřít dveře pomocí smartphonu nebo tabletu - odkudkoliv na světě. DoorBird kombinuje inovativní technologii s exkluzivním designem. Inteligentní řešení, které vyrobili v Německu.
Dodací doba: Do 48 hodín
14 650.00 Kč
ZDARMA
NOVINKA
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní spy produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky