Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

Špionážní budíky

Špionážní budík představuje na jedné straně pěknou dekoraci do vaší kanceláře či domácnosti, ale zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální pro zabránění krádežím a poskytnutí důkazů. Oblíbené jsou také WIFI budíky, které vám umožní sledovat na neomezenou vzdálenost, co s právě děje u vás doma či v kanceláři. U nás naleznete nejširší nabídku špionážních budíků za nejlepší cenu.

hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Špionážní budík s detekcí pohybu

Tyto špionážní hodiny jsou jednak pěknou dekorací do Vaší kanceláře, a zadruhé velmi praktická pomůcka. Pokud ve své kanceláři míváte často důležité schůzky, které chcete mít zaznamenané, tak jsou tyto špionážní hodiny tou správnou volbou. Hodiny disponují funkcí automatické aktivace, ve chvíli, kdy se před objektivem kamery objeví pohyb, začnou hodiny automaticky nahrávat video. Tyto špionážní hodiny mají vysoké rozlišení fotografií. Tento budík s kamerou podporuje SD karty až do výše 32 GB a má velmi kvalitní baterii, takže vydrží dlouho v provozu - až 12 hodin natáčení videa na jedno nabití a 25 hodin nepřetržité audio nahrávky. Na tomto multifunkčním zařízení je k dispozici více funkcí, jako je: video, zvukový záznam, indukční video, fotografování, web kamera, elektrický budík s hodinkami na ukládání souborů, s vysokokapacitní baterií. Možnost detekce pohybu. Zařízení je ideální pro zabránění krádežím a získání důkazů. Pokud se vám nelíbí budík s kamerou, tak vás možná zaujmou ostatní skryté kamery v naší nabídce.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 199.00 Kč
2 900.00 €
-59%
AKCE
TOP
zobrazit

Nejnovější špionážní budík s kamerou a detekcí pohybu

Špionážní budík s kamerou Tyto špionážní hodiny jsou jednak vhodnou dekorací do Vaší kanceláře, a zadruhé je to velmi praktická pomůcka. Pokud ve své kanceláři míváte často důležité schůzky, které chcete mít zaznamenané, tak jsou tyto špionážní hodiny tou správnou volbou. Hodiny disponují funkcí automatické aktivace - detekce pohybu, ve chvíli, kdy se před objektivem kamerky objeví pohyb, začnou hodiny automaticky nahrávat video. Tyto špionážní hodiny mají vysoké rozlišení fotografií. Tento budík s kamerou podporuje SD karty až do výše 32 GB a má velmi kvalitní baterii, takže vydrží dlouho v provozu. Oproti jiným špionážním kamerám mají tyto hodiny velkou výhodu a to, že mají dálkový ovladač, kterým můžete aktivovat natáčení videa, či pořizovat fotografie. Špionážní hodiny mohou fungovat i jako PC kamera. Tento budík s kamerou vydrží v provozu až 10 hodin natáčení videa na jedno nabití. Pokud se vám nelíbí budík s kamerou, tak vás možná zaujmou ostatní skryté kamery v naší nabídce.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 500.00 Kč
AKCE
zobrazit

Kamera ukrytá v černém budíku s detekcí pohybu - elegantní design

Jedná se o budík s vysokým rozlišením 1280 * 960 a 30 snímků za sekundu, podpora SD karty až 32 GB, množství funkcí: např. detekce pohybu, zvukový záznam, kamera, fotoaparát, webkamera, alarm podporuje 32GB sd kartu - není součástí balení Specifikace: detekce pohybu dálkové ovládání natáčení videa fotografování webkamera digitální hodiny Technické parametry: Pixel: 2,0 maga pixelpv Rozlišení videa: 1280 * 960 Rozlišení fotek: 1200 * 1600 Video formát: AVI Snímky: 30 snímků za sekundu Úhel: 72 ° Minimální osvětlení: 1 lux Kapacita baterie: 2200 mm Doba nepřetržitého záznamu: cca 3 hodiny Dálkové ovládání vzdálenost: 15 m Prostor pro záznam zvuku: 40 m2 Spotřeba elektrické energie: 130 mm / 3.7 V Skladovací teplota: -20 ~ 80 °C Pracovní teplota: -10 ~ 60 °C Pracovní vlhkost: 15 ~ 85% RH Typ paměťové karty: Micro SD karta Maximální kapacita: 32 GB Player: Přehrávač médií / KM hráčů USB rozhraní: USB1.1/2.0 Operační systém: Win 2000 / XP / Visat32 / 7 Čas spotřebované skladování: 1GB/40 minut Doba nabíjení: asi 4 hodiny
Dodací doba: Do 48 hodín
1 850.00 Kč
VÝPRODEJ
zobrazit

Bezpečnostní kamera ukrytá v hodinách

Tento špionážní budík je na jedné straně pěknou dekorací do Vaší kanceláře nebo domácnosti, a zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální k zabránění krádežím a získání důkazů. Wifi kamera v budíku je ovládána pomocí aplikace, která je ke stažení zdarma pro iOS a Android. Kamera je schopna nahrávat video ve Full HD rozlišení 1080P, nahrávat detekci pohybu, vytvářet fotografie a zvukové nahrávky.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 999.00 Kč
AKCE
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

WiFi kamera v digitálních hodinách s nočním viděním a detekcí pohybu

Skrytá WiFi kamera v digitálních hodinách hlídá váš byt před zloději. Umožní vám kontrolovat si prostor po dobu vaší nepřítomnosti. Skrytá kamera vám umožní nejen nahrávat na interní paměťovou kartu, ale i se vzdáleně připojit ke kameře přes mobil či PC.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 500.00 Kč
4 200.00 €
-40%
AKCE
TOP
zobrazit

Full HD špionážní budík s nočním viděním a detekcí pohybu

Tento špionážní budík je jednak pěknou dekorací do Vaší kanceláře či domácnosti a zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální pro zabránění krádežím a získání důkazů. Dá se připojit přes USB port k nabíječce a dlouhodobě používat. Záznam videa je ve full HD kvalitě (1920x1080 30fps). Dálkové ovládání má tlačítka na foto, video, detekci pohybu, a zapnutí IR. Noční vidění zajišťuje 6 infračervených LED diodiek.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 900.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Wi-Fi Full HD kamera v budíku s detekcí pohybu, nočním viděním a otočným objektivem o 330°

Tento špionážní budík je jednak pěknou dekorací do Vaší kanceláře či domácnosti a zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální pro zabránění krádežím a evidenci důkazů. Zařízení disponuje funkcí WiFi, díky které je možné se připojit k budíku přes internet na dálku jednoduchým párováním s domácí sítí WiFi. Wifi kamera v budíku je ovládána pomocí aplikace,
Dodací doba: Do 48 hodín
2 990.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

WiFi budík s Full HD 1080P kamerou, detekcí pohybu a nočním viděním

Tento špionážní budík je na jedné straně pěknou dekorací do Vaší kanceláře nebo do domácnosti, a zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální k zabránění krádežím a získání důkazů. Wifi kamera v budíku je ovládána pomocí aplikace, která je ke stažení zdarma pro iOS a Android. Kamera je schopna nahrávat video ve Full HD rozlišení 1080P, nahrávat detekce pohybu, vytvářet fotografie a zvukovou nahrávku. Budík má v sobě zabudovaných 10 diod pro noční vidění.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 999.00 Kč
AKCE
zobrazit

Špionážní budík s Full HD 1080P kamerou, detekcí pohybu a nočním viděním

Tento špionážní budík je jednak pěknou dekorací do Vaší kanceláře či domácnosti, a zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální k zabránění krádežím a získání důkazů. Vysoká kapacita baterie zajistí 24 hodin nepřetržitého nahrávání videa, nebo 60 hodin nepřetržitého záznamu zvuku, nebo 14 dní detekce pohybu a sledování. 5 mega-pixelový fotoaparát je k dispozici pro HD video, nebo focení.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 300.00 Kč
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

WiFi kamera v digitálních hodinách

Skrytá WiFi kamera v digitálních hodinách hlídá váš byt před zloději a umožní vám kontrolovat si prostor po dobu vaší nepřítomnosti. Skrytá kamera vám umožní nejen nahrávat na interní paměťovou kartu, ale i se vzdáleně připojit ke kameře přes mobil či PC.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 200.00 Kč
zobrazit

Skrytá Wi-Fi Full HD špionážní kamera v budíku

Tento produkt lze použít jako standardní digitální hodiny, ale co je důležitější než skrytou Wi-Fi špionážní kameru. Špionážní budík je na jedné straně pěknou dekorací do Vaší kanceláře či domácnosti a zároveň je i velmi praktickou pomůckou.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 400.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Špionážní Wi-Fi budík s Full HD kamerou a otáčivým objektivem o 330 °

Tento špionážní budík je jednak pěknou dekorací do vaší kanceláře nebo domácnosti, ale i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální pro zabránění krádežím a evidenci důkazů. Zařízení disponuje funkcí WiFi, díky které je možné připojit se na dálku k budíku přes internet na jednoduchým spárováním s domácí sítí WiFi.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 500.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Špionážní kamera ve stolních hodinách s detekcí pohybu PV-FM10

Tento špionážní budík je na jedné straně pěknou dekorací do Vaší kanceláře či domácnosti a zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální k zabránění krádežím a získání důkazů. Díky kombinaci funkcí jako nahrávání při detekci pohybu, nahrávání ve smyčce a možnost stálého připojení do el. sítě se tyto digitální hodiny řadí mezi nejlepší produkty pro dlouhodobý monitoring prostor. Hodiny se vyznačují velmi pečlivým provedením a elegantním vzhledem. Samozřejmě plní všechny funkce běžných hodin, umožňují si vybrat formát času, mají podsvícený displej.
Dodací doba: Do 48 hodín
5 500.00 Kč
zobrazit

Meteostanice se skrytou kamerou a detekcí pohybu

Meteostanice s kamerou je ideální volbou skryté kamery na dlouhodobější monitorování prostorů, kde nemáte možnost pevného připojení do el. sítě. Meteostanice je plně funkční, ukazuje čas, datum, teplotu, vlhkost a předpověď počasí. Kamera je velmi diskrétně ukryta v předním panelu zařízení a umožňuje nepostřehnutelné monitorování místnosti, ve které se nachází. Kamera je založena na CMOS čipu a umožňuje nahrávat filmy v rozlišení VGA 640 × 480 nebo HD 1280 × 720 pixelů s rychlostí 30 snímků za sekundu. Pořízené fotografie mají rozlišení 1600 × 1200.
Dodací doba: Do 48 hodín
5 980.00 Kč
zobrazit

FM rádiobudík s WiFi IP kamerou

FM rádiobudík je skvělou volbou pro majitele domů, kteří potřebují nenápadně hlídat své děti, chůvu, domácí zdravotnický personál apod. Budík má zabudovanou kameru IP s nočním viděním a mikrofonem. Tento budík s kamerou můžete dát přímo do vaší kanceláře či ložnice, jedná se o plně funkční rádiobudík , který zaručí zcela nepozorované monitorování prostředí přes internet.
Dodací doba: Do 48 hodín
8 350.00 Kč
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky