Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Viac informácií.
Telefonické objednávky: +420 606 818 515
SPY SHOP      FOTOPASTI

FOTOPASTI

Pokud jste myslivec, kterého zajímá pohyb zvěře, milovník přírody, který si chce natočit růst květin nebo si jen chcete ochránit svůj majetek tam, kde není možné použít běžnou kameru, tato fotopast je pro Vás dobrou možností. Fotopast nabízí ve srovnání s běžnými kamerami výdrž v pohotovostním režimu až tři měsíce, je schopná pracovat omezenou dobu i v mrazech. Fotopasti jsou Nejpřevratnějším pokrokem v kamerové technologii současné doby. Většina standardních kamer pro svou činnost vyžaduje obsluhu operátora nebo síťové napájení, avšak fotopasti jsou robustní, voděodolné, vybavené vlastním zdrojem, zároveň jsou bezobslužné a vedle toho schopné nahrávat do své interní paměti videa a fotografie během dne a noci. Mohou být uvázány na stromě, upevněné na sloupu nebo podstavci.
hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

FOTOPAST LTL-5210

Tato fotopast je technologicky velmi vyspělým výrobkem. Pokud jste myslivec, kterého zajímá pohyb zvěře, milovník přírody, který si chce natočit růst květin nebo svlékání hada, nebo si jen chcete ochránit svůj majetek tam, kde není možné použít běžnou kameru, tato základní fotopast je pro vás dobrou možností. Fotopast nabízí v porovnání s běžnými kamerami výdrž v pohotovostním režimu až tři měsíce.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 990.00 Kč
3 750.00 €
-20%
- 20 %
zobrazit

Fotopast LTL ACORN 6310MC/940nm LED

Fotopast Acorn 6310 MC je nástupcem modelu Acorn 6210 MC, který byl absolutním hitem pro její výborné vlastnosti a funkce jakou bylo např. nahrávání full HD videa i se zvukem, promazávání starých záznamů na kartě apod. Model 6310 MC má oproti staršímu modelu zvýšený počet diod na 44 a tím vznikla fotopast s mimořádně účinné přísvitem a výbornými vlastnostmi.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 820.00 Kč
ZDARMA
AKCE
zobrazit

Fotopast KeepGuard 760EV

KeepGuard 760EV je fotopaska s pokročilou noční technologií s diodami do uší. S 36 infračervenými LED diodami jsou dražší a větší fotopásy se silnějšími osvětlovacími jednotkami. Vzhledem k větší ohniskové vzdálenosti objektivu lze přiblížit blíže a zobrazit více detailů.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 860.00 Kč
ZDARMA
zobrazit

Fotopast KeepGuard KG780NV

​KeepGuard KG780NV s Full HD rozlišením 1920 x 1080 je nejnovější odpovědí renomovaného výrobce na nejvýkonnější fotopast na trhu. Model KG780NV tak na trh s fotopastmi přináší množství pokročilých funkcí, jako např. automatické nastavení citlivosti podle teploty, regulace intenzity svitu IR diod, atd. 
Dodací doba: Do 48 hodín
6 000.00 Kč
ZDARMA
zobrazit

Dalekohled s nočním viděním

Binokulární noční vidění je kompaktní, vysoce kvalitní, nízké a lehké profesionální zařízení. Noční vidění má mnoho využití a používá ji armáda, detektivní a bezpečnostní služba.
Dodací doba: Do 48 hodín
6 520.00 Kč
ZDARMA
zobrazit

Fotopast ScoutGuard SG880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nm

Tato fotopast je technologicky velmi vyspělým výrobkem. Pokud jste myslivec, kterého zajímá pohyb zvěře, milovník přírody, který si chce natočit růst květin nebo svlékání hada a nebo si jen chcete ochránit svůj majetek tam, kde není možné použít běžnou kameru, tato fotopast je pro vás ta nejlepší volba. ScoutGuard SG880MK-14mHD je jedinečná fotopast s funkcí obouměrné komunikace a zasíláním fotek přímo na váš mobilní telefon nebo počítač. 
Dodací doba: Do 48 hodín
7 800.00 Kč
ZDARMA
NOVINKA
zobrazit

Fotopast LTL ACORN 6310MG/940nm LED

Fotopast Acorn 6310 MG je nástupcem modelu Acorn 6210 MM, který byl absolutním hitem pro její výborné vlastnosti a funkce jakou bylo např. nahrávání full HD videa i se zvukem, promazávání starých záznamů na kartě apod. Model 6310 MG má oproti staršímu modelu zvýšený počet diod na 44 a tím vznikla fotopast s mimořádně účinné přísvitem a výbornými vlastnostmi. Fotopast s GSM funkcí k okamžitému odesílání snímků na mobil MMS nebo mail prostřednictvím GPRS .
Dodací doba: Do 48 hodín
7 990.00 Kč
ZDARMA
zobrazit

Acorn 6210MM 940nm CZ

Tato fotopast je absolutní špičkou nejen v naší nabídce, ale i na trhu fotopasti. Pokud jste myslivec, kterého zajímá pohyb zvěře, milovník přírody, který si chce natočit růst květin nebo svlékání hada a nebo si jen chcete ochránit svůj majetek tam, kde není možné použít běžnou kameru, tato fotopast je pro vás tou nejlepší možností. Fotopast nabízí ve srovnání s běžnými kamerami výdrž v pohotovostním režimu až neuvěřitelných devět měsíců, je dokonce schopna pracovat po omezenou dobu i v mrazech. Fotky, případně videa může zaznamenávat na vloženou paměťovou kartu, a to až do kapacity 32 GB. Navíc je tato lovecká kamera díky vložené SIM kartě schopna vám posílat formou MMS na předdefinované telefonní číslo fotky v rozlišení 640x480 nebo obyčejné SMS, že se v jejím okolí něco děje. Fotopast se dodává v khaki úpravě, s páskem pomocí kterého ji lze jednoduše přichytit např. na strom.
Dodací doba: Do 48 hodín
8 949.00 Kč
ZDARMA
AKCE
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní spy produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky