Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

RUŠIČKY

Upozornění

Dovolujeme si Vás upozornit, že legislativa České republiky nedovoluje používání a další distribuci rušiček na území České republiky, ani na území Evropské unie, s výjimkou osob, které disponují speciálním certifikátem na používání zařízení tohoto charakteru. V případě, že používáte rušičky bez potřebného oprávnění, můžete být pokutovaní, případně i trestně stíhaní za takové činy. Před koupí a použitím těchto zařízení Vám doporučujeme důsledně si prostudovat legislativu daného státu.

Tím, že si zákazník objednává toto zboží, si plně uvědomuje jeho charakter a objednává zařízení na jiný účel, než je původně určeno, a ani ho nebude dále distribuovat do jiných zemí Evropské unie. 

hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Špionážní pouzdro na blokování signálu

Nedovolte, aby Vás odposlouchávali či špehovali!!! Chraňte svůj telefon před neoprávněným odposlechem nebo sledováním Vaší polohy.
Dodací doba: Do 48 hodín
249.00 Kč
TOP
zobrazit

Maskáčové špionážní pouzdro na blokování signálu

Pouzdro blokuje všechny bezdrátové signály jako jsou GPS trackery, GSM trackery, mobilní telefony atd ... Vložíte Váš mobilní telefon do daného pouzdra a jeho signály budou uvězněny v daném pouzdře. Všechna volání na daný mobilní telefon budou zablokovány. Vhodné při utajených poradách, nebo jen tehdy pokud chcete mít jistotu aby Váš telefon najednou nezazvonil, nebo se jen na něj někdo napojil a odposlouchával vaše okolí nebo sledoval kudy se pohybujete. Je to Legální rušička - blokovač signálů.
Dodací doba: Do 48 hodín
290.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Špionážní pouzdro na blokování signálu

Pouzdro blokuje všechny bezdrátové signály jako jsou GPS trackery, GSM trackery, mobilní telefony atd ...
Dodací doba: Do 48 hodín
325.00 Kč
zobrazit

Špionážní pouzdro na blokování signálu

Chraňte svůj telefon před neoprávněným odposlechem nebo sledováním Vaší polohy. Všichni dobře víme, že přes mobilní telefon Vás mohou odposlouchávat, či sledovat vaši polohu. Zabraňte tomu jak se jen dá! Vložte Váš mobilní telefon do daného pouzdra a všechny signály budou nedostupné. Všechna volání na daný mobilní telefon budou zablokovány. Pouzdro blokuje všechny bezdrátové signály jako jsou GPS trackery, GSM trackery, mobilní telefony atd ...
Dodací doba: Do 48 hodín
325.00 Kč
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Mini GPS rušička do autozapaľovania

Zabráňte sledovanie vášho auta pomocou rušičky GPS signálu. Skvelá "pomôcka" pri cestách služobným vozidlom.
Dodací doba: Do 48 hodín
993.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Rušička GSM a 3G signálov

GSM rušička signálu slúži k zrušeniu signálu na mobilných telefónoch. Okrem mobilných telefónov táto GSM rušička vyruší tiež GSM odpočúvanie.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 280.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Rušička GPS a GSM signálov

GPS rušička  slúži k zrušeniu signálu GPS sledovacích zariadení. Okrem sledovacích zariadení táto GPS rušička vyruší tiež jednoduché GSM odpočúvanie. Rušička okrem GPS vyruší tiež GSM frekvencie na mobilné telefónoch, či GSM odposluchoch.
Dodací doba: Do 14 dní
1 359.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Prenosná rušička GPS signálu

Máte pocit, že Vás niekto sleduje ako zločinca? Táto rušička je určená pre Vás. Už sa nemusíte bať, môžete robiť čo len chcete bez toho aby Vám niekto hľadel cez rameno.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 463.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Rušička WiFi a Bluetooth signálov

Rušička WiFi a bluetooth s výkonom 0,5W, ktorá slúži na vyradenie komunikácie na frekvenciách 2400 - 2500MHz na ktorých môžu operovať napríklad vyspelé odpočúvacie zariadenia.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 487.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Prenosná rušička 2G 3G a Wi-fi signálov

Máte pocit že Vás niekto sleduje? Tak práve toto zariadenie je určené pre Vás. Rušička má 4 antény, ktoré rušia všetky signály.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 135.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Profesionální měnič hlasu pro telefony

Profesionální měnič hlasu je kompatibilní se všemi telefony a může být použit i pro mobilní telefony. Můžete dokonce změnit mužský hlas na ženský nebo jej jen zkreslit. Jednoduše vložte 9V baterii a zapojte 3,5 jack do zařízení, sluchátko připevněte pomocí suchého zipu na mikrofon telefonu, zapněte ON / OFF a mluvte do krabičky zespodu, kde se nachází otvor. Máte možnost nastavit 16 pozic změny hlasu otočením ve směru hodinových ručiček kde 0 znamená normální hlas a čím bude vyšší nastavení, zvyšujete změnu hlasu.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 640.00 Kč
AKCE
zobrazit

2W přenosná rušička signálů GPS/GSM/3G

Přenosná rušička signálů s výkonem 2W, která pokrývá frekvence GSM900, GSM1800, 3G a GPS. Rušička signálů je vhodná pro vyřazení z provozu mobilních telefonů, odposlechů či GPS sledovacích zariadení.Vďaka internímu větráku se rušička během provozu nepřehřívá.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 160.00 Kč
AKCE
zobrazit

2W prenosná profesionálna rušička GPS signálov

Prenosná rušička signálov s výkonom 2W dokáže zablokovať všetky signály GPS na svete. Rušička signálov je vhodná pre vyradenie z prevádzky GPS sledovacie zariadenia. Vďaka vstavamému ventilátoru sa neprehrieva a dokáže nonstop pracovať.
Dodací doba: Do 14 dní
4 337.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

6 Anténová prenosná rušička CDMA / GSM, DCS / PCS, 2G, 3G, 4G a Wi-Fi signálov

Viacpásmové zablokovanie signálov môže pracovať na izolovaní špecifikovaných nežiaducích frekvenčných pásiem, keď je potrebná zóna bez signálu.
Dodací doba: Do 48 hodín
6 663.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

GSM-box II, ochrana pred odposlechem

Aktivní obrana proti odposlechu mobilního telefonu. Funguje Jako ochrana proti policejnímu odposlechu mo Aktivní obrana proti odposlechu mobilního telefonu. Funguje Jako ochrana proti policejnímu odposlechu mobilu a také proti komerčním sledovacím řešením. Aktivní obrana proti odposlechu mobilního telefonu. Funguje Jako ochrana proti policejnímu odposlechu mobilu a také proti komerčním sledovacím řešením. GSM-box II má srovnatelnou velikost Jak kreditní karty a dá se tedy běžně nosit v Peněženka, zda Přímo připevněné na mobilu. V momentě, kdy GSM box zaznamená jakékoliv signály proudící z Nebo do telefonu, tak Vás upozorní pomocí 3 barevných diod. V případě hlasového Nebo přenosu dát spustí GSM-box okamžitě integrovaný generátor Bílého šumu, který odposlech přes mobil znemožní.
Dodací doba: Do 48 hodín
7 590.00 Kč
zobrazit

GSM-safe III - prevence proti odposlechu telefonu

Málokdo si uvědomuje, že jeho vlastní mobilní telefon se může stát velmi účinnou zbraní proti němu samému a že kdokoli s vazbou na mobilního operátora, nebo kdokoli, kdo nahraje spyware do telefonu, přes něj může kdykoliv odposlouchávat vše ve svém okolí. GSM safe III Vás proti takovými útoky efektivně ochrání.
Dodací doba: Do 48 hodín
9 900.00 Kč
zobrazit

6 pásmová prenosná rušička GSM, Wifi, 3G, LTE

Prenosná rušička signálov s výkonom 5W dokáže zablokovať signály GSM, Wifi, 3G a LTE. Táto rušička má samostatný prepínač pre každé pásmo zvlášť.
Dodací doba: Do 48 hodín
10 191.00 Kč
NOVINKA
TOP
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky