Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Viac informácií.
Telefonické objednávky: +420 606 818 515
SPY SHOP      RUŠIČKY

RUŠIČKY

Upozornění

Dovolujeme si Vás upozornit, že legislativa České republiky nedovoluje používání a další distribuci rušiček na území České republiky, ani na území Evropské unie, s výjimkou osob, které disponují speciálním certifikátem na používání zařízení tohoto charakteru. V případě, že používáte rušičky bez potřebného oprávnění, můžete být pokutováni, případně i trestně stíháni za takové činy. Před koupí a použitím těchto zařízení Vám doporučujeme důsledně si prostudovat legislativu daného státu. Námi nabízené rušičky jsou neprodejné do soukromého sektoru v České republice. Lze je dodat pouze státním institucím, které je mohou používat. Tím, že si zákazník objednává toto zboží, si plně uvědomuje jeho charakter a objednává zařízení na jiný účel, než je původně určeno, a ani ho nebude dále distribuovat do jiných zemí Evropské unie. 

hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Špionážní pouzdro na blokování signálu

Nedovolte, aby Vás odposlouchávali či špehovali!!! Chraňte svůj telefon před neoprávněným odposlechem nebo sledováním Vaší polohy.
Dodací doba: Do 48 hodín
250.00 Kč
AKCE
zobrazit

Špionážní pouzdro na blokování signálu

Pouzdro blokuje všechny bezdrátové signály jako jsou GPS trackery, GSM trackery, mobilní telefony atd ...
Dodací doba: Do 48 hodín
320.00 Kč
zobrazit

Špionážní pouzdro na blokování signálu

Chraňte svůj telefon před neoprávněným odposlechem nebo sledováním Vaší polohy. Všichni dobře víme, že přes mobilní telefon Vás mohou odposlouchávat, či sledovat vaši polohu. Zabraňte tomu jak se jen dá! Vložte Váš mobilní telefon do daného pouzdra a všechny signály budou nedostupné. Všechna volání na daný mobilní telefon budou zablokovány. Pouzdro blokuje všechny bezdrátové signály jako jsou GPS trackery, GSM trackery, mobilní telefony atd ...
Dodací doba: Do 48 hodín
320.00 Kč
TOP
zobrazit

Maskáčové špionážní pouzdro na blokování signálu

Pouzdro blokuje všechny bezdrátové signály jako jsou GPS trackery, GSM trackery, mobilní telefony atd ... Vložíte Váš mobilní telefon do daného pouzdra a jeho signály budou uvězněny v daném pouzdře. Všechna volání na daný mobilní telefon budou zablokovány. Vhodné při utajených poradách, nebo jen tehdy pokud chcete mít jistotu aby Váš telefon najednou nezazvonil, nebo se jen na něj někdo napojil a odposlouchával vaše okolí nebo sledoval kudy se pohybujete. Je to Legální rušička - blokovač signálů.
Dodací doba: Do 48 hodín
325.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Mini GPS rušička do autozapalování

Rušička s velmi malými rozměry, která je vhodná pro ochranu před sledováním polohy. Díky současnému rušení GPS a GSM je schopna zamezit lokátoru ve sledování polohy pomocí GPS a současně vyřadí funkci nouzového sledování polohy podle nejbližších BTS operátora pomocí sítě GSM.
Dodací doba: Do 48 hodín
990.00 Kč
zobrazit

Rušička GPS a GSM signálů

GPS rušička slouží ke zrušení signálu GPS sledovacích zařízení. Kromě sledovacích zařízení tato GPS rušička vyruší také jednoduché GSM odposlech. Rušička kromě GPS vyruší také GSM frekvence na mobilní telefonech, či GSM odposleších.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 350.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Přenosná rušička GPS signálu

Máte pocit, že vás někdo sleduje jako zločince? Tato rušička je určena pro vás. Už se nemusíte obávat, můžete dělat, co si jen přejete bez toho, aniž by vám někdo nahlížel přes rameno. Zařízení blokuje všechny GPS sledovací zařízení do okruhu 10 metrů.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 450.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Rušička WiFi a Bluetooth signálů

Rušička WiFi a bluetooth s výkonem 0,5W, která slouží k vyřazení komunikace na frekvencích 2400 - 2500MHz na nichž mohou operovat například vyspělé odposlouchávací zařízení.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 490.00 Kč
zobrazit

Přenosná rušička 2G, 3G a Wi-fi signálů

Máte pocit, že vás někdo sleduje? V tom případě je právě toto zařízení pro vás to pravé. Rušička má 4 antény, které ruší všechny signály. Můžete rušičku využít i na to, aby nedocházelo k rušení vašeho domácího klidu mobilními zařízeními, či zabránit signálům v prostorách, kde je to zakázané, např. zasedací místnost, třída, apod..
Dodací doba: Do 48 hodín
3 090.00 Kč
ZDARMA
NOVINKA
zobrazit

2W přenosná rušička signálů GSM / 3G / GPS

Přenosná rušička signálů s výkonem 2W, která pokrývá frekvence GSM900, GSM1800, 3G a GPS. Rušička signálů je vhodná pro vyřazení z provozu mobilních telefonů, odposlechů či GPS sledovacích zariadení.Vďaka internímu větráku se rušička během provozu nepřehřívá.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 200.00 Kč
ZDARMA
AKCE
zobrazit

2W přenosná profesionální rušička GPS signálů

Přenosná rušička signálů s výkonem 2W dokáže zablokovat všechny signály GPS na světě. Rušička signálů je vhodná pro vyřazení GPS sledovacích zařízení z provozu. Díky vestavěnému ventilátoru se nepřehřívá a dokáže nonstop pracovat.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 300.00 Kč
ZDARMA
NOVINKA
zobrazit

Přenosná rušička CDMA/GSM, DCS/PCS, 2G, 3G, 4G a Wi-Fi signálů se 6 anténami

Vícepásmové zablokování signálů může pracovat na izolovaní specifikovaných nežádoucích frekvenčních pásem, kdy je potřebná zóna bez signálu.
Dodací doba: Do 48 hodín
6 550.00 Kč
ZDARMA
NOVINKA
zobrazit

6 pásmová přenosná rušička GSM, Wifi, 3G, LTE

Přenosná rušička signálů s výkonem 5W dokáže zablokovat  signály GSM, Wifi, 3G a LTE. Tato rušička má samostatný přepínač na každé pásmo, spolu s pracovním LED indikátorem. Vnitřní zhotovení ventilátorů a chladiče zabezpečí, aby zařízení nepřetržitě fungovalo. Teplota zařízení po delší práci nepřekročí 40 °C. Rušička má vestavěnou dobíjecí baterii o kapacitě 3000 mAh. 
Dodací doba: Do 48 hodín
9 990.00 Kč
ZDARMA
NOVINKA
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní spy produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky