Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

DETEKTORY

Kdokoliv nás v dnešní technologicky vyspělé době může sledovat, odposlouchávat nebo dokonce nahrávat. Díky našim vynikajícím detektorům odhalíte jakýkoliv, i ten nejmenší, přístroj, který by se o tuto činnost mohl pokoušet. Z naší nabídky si vybere skutečně každý, neboť nabízíme zařízení širokého cenového spektra. Bežný uživatel bude spokojený s našimi levnějšími detektory, které se díky jejich minimálním rozměrům vlezou kamkoliv a pomohou vám vyhledat a zaměřit špionážní zařízení, odposlouchávací zařízení, GPS GSM stopaře, bezdrátové kamery, podvodné zařízení, apod. Naše nejkvalitnější detektory vyhledají dokonce i 3G, Bluetooth, DECT či Wi-Max signály, takže vás nepřekvapí ani nejmodernější typy štěnic! Žádná čočka kamery ani žádný Wi-Fi signál nezůstane neobjevený. Vezměte toto zařízení s sebou kdykoliv a kamkoliv – do kanceláře, hotelového pokoje, šatny nebo na toaletu a ujistěte se, zda nejste náhodou sledováni.

hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Ruční detektor kovů - Super Scanner

Zřejmě nejrozšířenější ruční detektor kovů. Ruční detektor kovů s velkou citlivostí pro detekci. Je tak citlivá, že lze odhalit i malý kapesní nůž ze vzdálenosti 10 cm. Můžete nastavit různé režimy pro označení kovu nebo nastavit detektor kovů na nižší stupeň citlivosti pro snadnější prohlížení nebezpečných kovových předmětů. Tento výrobek poskytuje spolehlivou detekci z bezpečnostních důvodů. Prenosný profesionální detektor kovů má širokou škálu použití, od nočních klubů a barů. Používá se hlavně na letištích, pro kontrolu lidí, ale také ve věznicích, stejně jako pro kontrolu poštovních zásilek.
Dodací doba: Do 48 hodín
650.00 Kč
AKCE
zobrazit

Ruční detektor kovů - Guard Spirit

Ruční detektor kovů s velkou citlivostí pro detekci. Je tak citlivá, že lze odhalit i malý kapesní nůž ze vzdálenosti 10 cm. Můžete nastavit různé režimy pro označení kovu nebo nastavit detektor kovů na nižší stupeň citlivosti pro snadnější prohlížení nebezpečných kovových předmětů. Tento výrobek poskytuje spolehlivou detekci z bezpečnostních důvodů. Prenosný profesionální detektor kovů má širokou škálu použití, od nočních klubů a barů. Používá se hlavně na letištích, pro kontrolu osob, ale také ve věznicích a pro kontrolu pošty. Detektor detekuje různé druhy kovů, železné a neželezné kovy i jejich slitiny.
Dodací doba: Do 48 hodín
700.00 Kč
AKCE
zobrazit

Detektor skrytých kamer a bezdrátových signálů

Tento detektor má 2 funkce. Jednak slouží k odhalení skrytých kamer (CCD a CMOS čočky) a zadruhé k odhalení bezdrátových signálů například z GPS trackerů, rušiček signálů či odposlechů na frekvencích od 1MHz do 6,5 GHz. Detektor obsahuje LED diody, které signalizují sílu signálu. Díky tomu tedy poznáte, kdy se blížíte ke zdroji signálu. Tento detektor má nastavitelnou citlivost detekce.
Dodací doba: Do 48 hodín
790.00 Kč
1 150.00 €
-31%
AKCE
TOP
zobrazit

Multifunkční detektor

Chcete vědět, zda jste sledováni, nebo je na Vás dohlíženo, když jste v hotelu, kanceláři, autě, doma, či jinde? Tento multifunkční detektor skrytých kamer, štěnic, GSM, GPS lokátorů, FM, VHF a UHF Vám snadno pomůže odhalit bezdrátové i pevné kamery, GPS lokátory, mobilní telefony a rušičky. Je to velmi účinný multifunkční laserový detektor aktivního a pasivního laserového skenování bezdrátových zařízení. S jeho pomocí je možné jednoduše identifikovat jakékoli špionážní zařízení (telefonní odposlech, digitální odposlouchávání, sledování, odposlouchávání vozidla, bezdrátové, drátové kamery a další zdroje. S pomocí tohoto multifunkčního laserového detektoru můžete účinně zabránit odposlechu, nahrávání, podvodu, chránit osobní soukromí a údaje důvěrných informací. využití: Zkontrolujte hotely, toalety, šatny, jednací místnosti, školy, kancelář, kino atd. zda tam na Vás nejsou nastraženy kamery či odposlechy. Bojujte proti ztrátě soukromí.
Dodací doba: Do 48 hodín
999.00 Kč
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Detektor skrytých kamer a RF signálů LAWMATE

Velmi citlivý detektor, který vyhledává všechny signály na frekvencích 20 MHz - 6 GHz. Díky speciální úpravě tento detektor pomůže i při vyhledávání skrytých kamer.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 999.00 Kč
5 900.00 €
-49%
AKCE
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Detektor bezdrátových signálů velikosti kreditní karty

Toto je velmi praktický detektor bezdrátových signálů. Není větší než kreditní karta, bez problémů ho tak ukryjete např. v kapsičce u košile. Detektor lze použít pro vyhledání zařízení, pracujících na bezdrátovém spektru, včetně GSM odposlechů, bezdrátových kamer a pod.. Detektor pracuje ve čtyřech nastavitelných módech a pokrývá frekvenci 50 - 3000 MHz. Detektor je napájen baterií CR2430 Hlavní funkce produktu : Detektor bezdrátových signálů velikosti kreditní karty - velmi praktické zařízení pro odhalování analogových i digitálních zdrojů signálu (štěnic) - detekce moderních WiFi štěnic - rozsah frekvence: 50-3000MHz - čtyři módy: normální (led diody), zvukový, vbrační a Sleep - nastavitelná citlivost - eliminace okolního šumu - řízeno mikroprocesorem - identifikátor nízkého stavu baterie - odolné tělo přístroje velikosti kreditní karty - napájen baterií CR2430 - výdrž na baterii 18-32 hod (50-90 hod ve Sleep módu) - rozměry: 85x55x7 mm
Dodací doba: Do 48 hodín
5 090.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Generátor šumu Rabbler

Rabbler patří mezi nejlepší kapesní šumové generátory a slouží k zabezpečení konverzace proti odposlechu nebo skrytému nahrávání. Rabbler produkuje speciální namixovanou směs hluku, která znehodnotí všechny případné záznamy nebo odposlechu. Hluk je generován na stejné frekvenci jako lidský hlas, čili se nedá z nahrávek odstranit.
Dodací doba: Do 48 hodín
10 990.00 Kč
zobrazit

Detektor skrytých kamer a objektivů WEGA-i

Detektor WEGA-i je profesionální zařízení určené k vyhledávání skrytých kamer a objektivů. Detektor WEGA-i umožňuje relativně snadno odhalit skryté kamery a pinhole objektivy s vlastním úložištěm. Tento detektor je tedy vhodný jako doplněk detektorů bezdrátových signálů.
Dodací doba: Do 48 hodín
11 400.00 Kč
zobrazit

Profesionální detektor digitálních signálů

Toto je jeden z nejmodernějších detektorů digitálních signálů a štěnic. Tento detektor je na rozdíl od většiny jiných detektorů schopen najít i skryté štěnice operující na Bluetooth či WiFi. Takové štěnice - především bluetooth typy, jsou prakticky nezjistitelné jakýmkoliv běžným RF detektorem kvůli tomu, že jejich vysílací výkon je velmi nízký. Tento detektor využívá samostatný kanál (pro který má samostatnou anténu) pro 2,44 GHz, na kterém operují právě WiFi a bluetooth odposlechy. Na tomto kanálů má detektor nastavenou podstatně vyšší citlivost, než na jiných. Mimo toto dokáže detektor samozřejmě odhalit i všechny běžné odposlouchávací zařízení.
Dodací doba: Do 48 hodín
12 490.00 Kč
AKCE
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Profesionální detektor bezdrátových signálů Protect 1207i

Nejlepší přenosný detektor z naší nabídky. Na rozdíl od 99% jiných detektorů vyhledá detektor EXCLUSIVE i 3G, WiFi, Bluetooth, DECT či Wi-Max signály. Díky tomu, že je detektor EXCLUSIVE vybaven 6ti samostatnými měřícími škálami, je schopen odhalit i zdroje vysílající na velmi slabém vysílajícím výkonu. Díky funkci odfiltrování signálového šumu zobrazí tento detektor ještě přesnější výsledky.
Dodací doba: Do 48 hodín
19 999.00 Kč
AKCE
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky