Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

DETEKTORY

blushKtokoľvek nás v dnešnej technologicky vysoko vyspelej dobe môže sledovať, odpočúvať alebo dokonca nahrávať. Vďaka našim vynikajúcim detektorom odhalíte akýkoľvek, aj ten najmenší prístroj, ktorý by sa o tieto činnosti mohol pokúšať. Z našej ponuky si vyberie skutočne každý, pretože máme zariadenia veľmi širokého cenového spektra. Bežný užívateľ bude spokojný s našimi lacnejšími detektormi, ktoré zmestíte vďaka ich minimálnym rozmerom kamkoľvek a jednoducho vám pomôžu vyhľadať a zamerať špionážne zariadenia, odpočúvacie zariadenia, GPS GSM stopovače, bezdrôtové kamery, podvodnícke zariadenia a iné. Naše najkvalitnejšie detektory zase vyhľadajú dokonca aj 3G, Bluetooth, DECT či Wi-Max signály, takže vás neprekvapia ani najmodernejšie typy ploštíc! Žiadna šošovka kamery ani žiadny Wi-Fi signál nezostane neobjavený. Vezmite tieto zariadenia so sebou kedykoľvek a kamkoľvek – do kancelárii, hotelových izieb, šatní, toaliet a uistite sa, či náhodou nie ste špehovaní. 

hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Rádiový detektor štěnic (RF detektor)

Detektor je určen pro skenování a lokalizování špionážního zařízení. Široký rozsah snímání umožňuje vyhledat a zaměřit špionážní zařízení, odposlouchávací zařízení GPS GSM stopovací, bezdrátové kamery, podvodné zařízení atd. Vibrační alarm je vhodný pro použití ve speciálních podmínkách. Detektor je vybavení pro ochranu osobního soukromí. Detektor je v zjišťovací stavu i po připojení sluchátek k detektoru. Detektor Vám pomůže odhalit skryté sledovací zařízení jako např. bezdrátové kamery nebo štěnice - nezákonné odposlouchávací zařízení. Nejkvalitnější detektor ve své třídě. Největší pracovní rozsah z pomezi běžně dostupných detektorů na trhu (1MHz-6GHz). Optická a akustická signalizace. Podle intenzity zachyceného signálu se postupně rozsvěcují LED diody. Při zachycení silného signálu (v blízkosti štěnice nebo Spy kamery) se ozve zvuková výstraha (pípání). Detektor je možné provozovat i v tichém režimu, resp. s dodaným sluchátkem. Zařízení je miniaturních rozměrů. Spolehlivě detekuje frekvence od 1MHz až do 6000MHz. Výrobek je vhodným dárkem a prestiž v odhalování frekvenčního záření v místnosti. Zařízení Anti bezdrátový Peeping detektor je malých rozměrů a dá se nosit v náprsní tašce.
Dodací doba: Do 48 hodín
590.00 Kč
zobrazit

Detektor skrytých kamer a bezdrátových signálů

Tento detektor má 2 funkce. Jednak slouží k odhalení skrytých kamer (CCD a CMOS čočky) a zadruhé k odhalení bezdrátových signálů například z GPS trackerů, rušiček signálů či odposlechů na frekvencích od 1MHz do 6,5 GHz. Detektor obsahuje LED diody, které signalizují sílu signálu. Díky tomu tedy poznáte, kdy se blížíte ke zdroji signálu. Tento detektor má nastavitelnou citlivost detekce.
Dodací doba: Do 48 hodín
649.00 Kč
AKCE
TOP
zobrazit

Ručný detektor kovov - Guard Spirit

Ručný detektor kovov s veľkou citlivosťou na odhaľovanie. Je tak citlivý, že aj malý vreckový nožík môže byť odhalený zo vzdialenosti 10cm. Môžete nastaviť rôzne režimy na indikáciu kovov, alebo nastaviť detektor kovu na nižší stupeň citlivosti, aby ste mohli ľahšie prezerať nebezpečné kovové objekty.Tento produkt poskytuje spoľahlivú detekciu pre bezpečnostné účely. Prenosný profesionálny detektor kovov má široké využitie, od ochranky cez nočné kluby a bary. Využíva sa najmä aj na letiskách, na kontrolu osôb, ale i vo väzniciach a tiež na kontrolu pošty. Detektor detekuje rôzne druhy kovov, železné a neželezné kovy ako aj ich zliatiny.
Dodací doba: Do 48 hodín
718.00 Kč
AKCE
zobrazit

Multifunkční detektor

Chcete vědět, zda jste sledováni, nebo je na Vás dohlíženo, když jste v hotelu, kanceláři, autě, doma, či jinde? Tento multifunkční detektor skrytých kamer, štěnic, GSM, GPS lokátorů, FM, VHF a UHF Vám snadno pomůže odhalit bezdrátové i pevné kamery, GPS lokátory, mobilní telefony a rušičky. Je to velmi účinný multifunkční laserový detektor aktivního a pasivního laserového skenování bezdrátových zařízení. S jeho pomocí je možné jednoduše identifikovat jakékoli špionážní zařízení (telefonní odposlech, digitální odposlouchávání, sledování, odposlouchávání vozidla, bezdrátové, drátové kamery a další zdroje. S pomocí tohoto multifunkčního laserového detektoru můžete účinně zabránit odposlechu, nahrávání, podvodu, chránit osobní soukromí a údaje důvěrných informací. využití: Zkontrolujte hotely, toalety, šatny, jednací místnosti, školy, kancelář, kino atd. zda tam na Vás nejsou nastraženy kamery či odposlechy. Bojujte proti ztrátě soukromí.
Dodací doba: Do 48 hodín
999.00 Kč
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Ručný detektor kovov - Super Scanner

Zrejme najrozšírenejší ručný detektor kovov. Ručný detektor kovov s veľkou citlivosťou na odhaľovanie. Je tak citlivý, že aj malý vreckový nožík môže byť odhalený zo vzdialenosti 10cm. Môžete nastaviť rôzne režimy na indikáciu kovov, alebo nastaviť detektor kovu na nižší stupeň citlivosti, aby ste mohli ľahšie prezerať nebezpečné kovové objekty.Tento produkt poskytuje spoľahlivú detekciu pre bezpečnostné účely. Prenosný profesionálny detektor kovov má široké využitie, od ochranky cez nočné kluby a bary. Využíva sa najmä aj na letiskách, na kontrolu osôb, ale i vo väzniciach a tiež na kontrolu pošty.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 320.00 Kč
AKCE
zobrazit

Detektor skrytých kamer a RF signálů LAWMATE

Velmi citlivý detektor, který vyhledává všechny signály na frekvencích 20 MHz - 6 GHz. Díky speciální úpravě tento detektor pomůže i při vyhledávání skrytých kamer.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 000.00 Kč
AKCE
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Detektor bezdrátových signálů velikosti kreditní karty

Toto je velmi praktický detektor bezdrátových signálů. Není větší než kreditní karta, bez problémů ho tak ukryjete např. v kapsičce u košile. Detektor lze použít pro vyhledání zařízení, pracujících na bezdrátovém spektru, včetně GSM odposlechů, bezdrátových kamer a pod.. Detektor pracuje ve čtyřech nastavitelných módech a pokrývá frekvenci 50 - 3000 MHz. Detektor je napájen baterií CR2430 Hlavní funkce produktu : Detektor bezdrátových signálů velikosti kreditní karty - velmi praktické zařízení pro odhalování analogových i digitálních zdrojů signálu (štěnic) - detekce moderních WiFi štěnic - rozsah frekvence: 50-3000MHz - čtyři módy: normální (led diody), zvukový, vbrační a Sleep - nastavitelná citlivost - eliminace okolního šumu - řízeno mikroprocesorem - identifikátor nízkého stavu baterie - odolné tělo přístroje velikosti kreditní karty - napájen baterií CR2430 - výdrž na baterii 18-32 hod (50-90 hod ve Sleep módu) - rozměry: 85x55x7 mm
Dodací doba: Do 48 hodín
5 090.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Generátor šumu Rabbler

Rabbler patří mezi nejlepší kapesní šumové generátory a slouží k zabezpečení konverzace proti odposlechu nebo skrytému nahrávání. Rabbler produkuje speciální namixovanou směs hluku, která znehodnotí všechny případné záznamy nebo odposlechu. Hluk je generován na stejné frekvenci jako lidský hlas, čili se nedá z nahrávek odstranit.
Dodací doba: Do 48 hodín
10 990.00 Kč
zobrazit

Detektor skrytých kamer a objektivů WEGA-i

Detektor WEGA-i je profesionální zařízení určené k vyhledávání skrytých kamer a objektivů. Detektor WEGA-i umožňuje relativně snadno odhalit skryté kamery a pinhole objektivy s vlastním úložištěm. Tento detektor je tedy vhodný jako doplněk detektorů bezdrátových signálů.
Dodací doba: Do 48 hodín
11 400.00 Kč
zobrazit

Profesionalni detektor digitálních signálů

Toto je jeden z nejmodernějších detektorů digitálních signálů a štěnic. Tento detektor je na rozdíl od většiny jiných detektorů schopen najít i skryté štěnice operující na Bluetooth či WiFi. Takové štěnice - především bluetooth typy, jsou prakticky nezjistitelné jakýmkoliv běžným RF detektorem kvůli tomu, že jejich vysílací výkon je velmi nízký. Tento detektor využívá samostatný kanál (pro který má samostatnou anténu) pro 2,44 GHz, na kterém operují právě WiFi a bluetooth odposlechy. Na tomto kanálů má detektor nastavenou podstatně vyšší citlivost, než na jiných. Mimo toto dokáže detektor samozřejmě odhalit i všechny běžné odposlouchávací zařízení.
Dodací doba: Do 48 hodín
12 490.00 Kč
AKCE
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Profesionálni detektor bezdrátových signálů Protect 1207i

Nejlepší přenosný detektor z naší nabídky. Na rozdíl od 99% jiných detektorů vyhledá detektor EXCLUSIVE i 3G, WiFi, Bluetooth, DECT či Wi-Max signály. Díky tomu, že je detektor EXCLUSIVE vybaven 6ti samostatnými měřícími škálami, je schopen odhalit i zdroje vysílající na velmi slabém vysílajícím výkonu. Díky funkci odfiltrování signálového šumu zobrazí tento detektor ještě přesnější výsledky.
Dodací doba: Do 48 hodín
19 999.00 Kč
AKCE
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky