Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

OSTATNÍ ŠPIONÁŽNÍ ZAŘIZENÍ

hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Magické mizející pero

Tuha magického pera je vyrobena z mizejícího inkoustu. Inkoust je netoxický. Vypadá jako normální, klasické pero. Používá se hlavně na značení oděvů či bot. Je také používáno pro špionážní záležitosti, ale i jako zábavná hračka.
Dodací doba: Do 48 hodín
240.00 Kč
AKCE
zobrazit

Špionážní pouzdro na blokování signálu

Nedovolte, aby Vás odposlouchávali či špehovali!!! Chraňte svůj telefon před neoprávněným odposlechem nebo sledováním Vaší polohy.
Dodací doba: Do 48 hodín
249.00 Kč
TOP
zobrazit

Anti - špionážní brýle

Nikdo nemusí vědět, že máte špionážní brýle. Budete udivovat svou dokonalou informovaností. Klasicky vyhlížející sluneční brýle s UV filtrem a netradiční funkcí. Jen tyto brýle vám umožní vidět jak věci před sebou, tak i za vašimi zády! Brýle jsou vhodné i pro lidi postižené paranoiou nebo cyklisty - slouží i jako zpětné zrkadlo.Ideálne také pro ženy - včas zjistí jestli je nesleduje nějaký maniak.
Dodací doba: Do 48 hodín
276.00 Kč
zobrazit

Selfie bluetooth teleskopický držák pro smartphone

Teleskopický držák pro Váš smartphone slouží k provedení velmi oblíbených fotografii "self" . Zachycení momentů už nebude problém. Stačí jen nasadit telefon do držáku, spárovat bluetooth spoušť s Vaším zařízením a můžete fotit. Teleskopický držák je kompatibilní s Android i iOS smartphony.
Dodací doba: Do 48 hodín
415.00 Kč
zobrazit

Bluetooth teleskopická selfie tyč

Tento profesionálny monopod jedinečnej konštrukcie so statívovým závitom a držiakom na mobilné telefóny s veľkosťou od 4 cm do 8.3 cm má pevnú alumíniová tyč o dĺžke až 125 cm a je vybavený systémom spoľahlivých aretačných klipov a pozdĺžnymi bezpečnostnými drážkami. Monopod je vyrobený s húževnatého antikorózneho materiálu.Tento monopod obstojí v najnáročnejších testoch.Teleskopický držiak je veľmi vysokej kvality a odolnosti.
Dodací doba: Do 48 hodín
450.00 Kč
zobrazit

Anti - spy brýle

Nikdo nemusí vědět, že máte špionážní brýle. Budete udivovat svou dokonalou informovaností. Klasicky vyhlížející sluneční brýle s UV filtrem a netradiční funkcí. Jen tyto brýle vám umožní vidět jak věci před sebou, tak i za vašimi zády! Brýle jsou vhodné i pro lidi postižené paranoiou nebo cyklisty - slouží i jako zpětné zrcadlo. Ideálné také pro ženy - včas zjistí jestli je nesleduje nějaký maniak.
Dodací doba: Do 48 hodín
470.00 Kč
TOP
zobrazit

Ručný detektor kovov - Guard Spirit

Ručný detektor kovov s veľkou citlivosťou na odhaľovanie. Je tak citlivý, že aj malý vreckový nožík môže byť odhalený zo vzdialenosti 10cm. Môžete nastaviť rôzne režimy na indikáciu kovov, alebo nastaviť detektor kovu na nižší stupeň citlivosti, aby ste mohli ľahšie prezerať nebezpečné kovové objekty.Tento produkt poskytuje spoľahlivú detekciu pre bezpečnostné účely. Prenosný profesionálny detektor kovov má široké využitie, od ochranky cez nočné kluby a bary. Využíva sa najmä aj na letiskách, na kontrolu osôb, ale i vo väzniciach a tiež na kontrolu pošty. Detektor detekuje rôzne druhy kovov, železné a neželezné kovy ako aj ich zliatiny.
Dodací doba: Do 48 hodín
718.00 Kč
AKCE
zobrazit

Selfie + tripod bluetooth tyč Benro

Selfie statív s Bluetooth diaľkovým ovládaním  je viac funkčná selfie tyč vhodná pre použitie na cestách aj ako statív. Konštrukcia tyčky nespolieha na drôtovú spúšť, ale je vybavená spoľahlivým ovládaním cez Bluetooth verzie 3.0.
Dodací doba: Do 48 hodín
899.00 Kč
AKCE
TOP
zobrazit

Brýle na virtuální realitu VR CASE RK5th

S VR CASE vstoupíte do digitálního světa s třetím rozměrem. Otevírá se vám zcela nový způsob, jak se vžít na právě zobrazované místo. Protože k vám opravdová realita nepronikne, ta virtuální se stává jediným světem pro vaše smysly. Brýle si stačí jen nasadit a dostanete se tak do zcela nového světa - například do vesmíru nebo na krásné místo, o kterém jste dosud jen snili. Brýle jsou kompatibilní s celou řadou smartphonů s úhlopříčkami v rozmezí 3,5 až 6 palců, zábavu si tedy mohou užít téměř všichni - stačí jen vložit telefon do zařízení a nechat se pohltit úžasnou „realitou".
Dodací doba: Do 48 hodín
900.00 Kč
AKCE
zobrazit

Inspekční voděodolná USB kamera s 3M/5M/10M/20M kabelem

Tato inspekční kamera je ekonomickým řešením všude tam, kde se potřebujete podívat na místa, kam se normálně nedostanete. Kamera je charakteristická velmi jednoduchým zapojením a ovládáním, dostatečně dlouhým 5m kabelem a možností přísvitu na místech, kdy není vidět.
Dodací doba: Do 48 hodín
960.00 Kč
zobrazit

Dalekohled s odposlechem - zesilovač zvuku pro myslivce

Dalekohled s odposlechem funguje podobně jako bionické ucho. Slyšíte s ním slabé zvuky vzdálené 20 až 30 metrů a hlasité zvuky až na neuvěřitelných 100 metrů prostřednictvím pohodlných a vysoce kvalitních sluchátek (zahrnutých v balení). Mimo toho jsou v dalekohledu zabudované čočky umožňující osminásobné zvětšení a rovněž digitální zvukový nahrávač, díky němuž si lze vyslechnuté zvuky nahrát. Budete dokonce schopni vylaďovat pomocí příslušného knoflíku frekvenci v závislosti na šířce přijímaného zvuku a zaměřovat se na konkrétní zvuky.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 300.00 Kč
zobrazit

Ruční Skener Skypix

Vynikající pomocník pro studenty a jiné uživatele, kteří potřebují rychle naskenovat část textu, knih, časopisů, foto, poznámek, testů atp během několika sekund - Ruční Skener Skypix. Skenované dokumenty jsou v rozlišení 600 DPI, stačí jednoduše přejít ručním skenerem přes oblast textu, kterou potřebujete naskenovat a uložit obrázky na Vaši micro SD kartu. Ruční skener můžete mít kdekoliv při sobě.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 459.00 Kč
AKCE
TOP
zobrazit

Revizní/inspekční kamera s LCD displejem - Endoskop

Flexibilní, vodotěsná a odolná, tato multi-funkční kamera je připravena na jakoukoliv situaci. Nasměrujte fotoaparát na cokoliv, co potřebujete, a můžete okamžitě získat pěkný záběr zblízka na 2,4 palcovém barevném displeji LCD.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 500.00 Kč
zobrazit

Profesionální měnič hlasu pro telefony

Profesionální měnič hlasu je kompatibilní se všemi telefony a může být použit i pro mobilní telefony. Můžete dokonce změnit mužský hlas na ženský nebo jej jen zkreslit. Jednoduše vložte 9V baterii a zapojte 3,5 jack do zařízení, sluchátko připevněte pomocí suchého zipu na mikrofon telefonu, zapněte ON / OFF a mluvte do krabičky zespodu, kde se nachází otvor. Máte možnost nastavit 16 pozic změny hlasu otočením ve směru hodinových ručiček kde 0 znamená normální hlas a čím bude vyšší nastavení, zvyšujete změnu hlasu.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 640.00 Kč
AKCE
zobrazit

Profesionální revizní/inspekční kamera-endoskop

Máte problém zkontrolovat úzké prostory na nedostupných tmavých místech? Součástky automobilů a různých strojů bez jejich kompletního rozebírání? Potrubí, elektro-, vodoinstalaci? Na to všechno se dá využít tato inspekční kamera!
Dodací doba: Do 48 hodín
4 680.00 Kč
zobrazit

Noční Vidění

Ďalekohľad s nočným videním je kompaktný profesionálny prístroj vysokej kvality, malých rozmerov a nízkej hmotnosti. Nočné videnie má mnoho využití a používa ho armáda, detektívi aj bezpečnostné služby.
Dodací doba: Do 48 hodín
6 518.00 Kč
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky