Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Viac informácií.
Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

Mikrosluchátka

Špionážní sluchátka jsou malé bezdrátová sluchátka, které po vložení do ucha není při běžném pohledu vidět. Mají čistý zvuk, a přivádějí ho přímo do ucha, takže nikdo Vás nemůže zaslechnout, nebo si vůbec všimnout, že je máte v uchu. Signál se do sluchátka dostává přes indukční smyčku, kterou máte zavěšenou kolem krku, a připojenou pomocí 3.5 mm jacku nebo bluetooth do vašeho mobilního telefonu. Na druhé straně linky bude sedět Váš přítel, a pomůže vám - s argumenty, na které byste si během důležitého jednání možná sami nezmínili nebo výsledkem při zkoušce z matematiky. Je to jednoduché! U nás najdete jen ty nejkvalitnější kousky s citlivou hlasitostí a kvalitním přenosem.
hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Bezdrátové mini bluetooth sluchátko

Jedinečné mini sluchátko se kterým se rychle a jednoduše připojíte pomocí bluetooth spojení. Bezkonkurenční produkt který můžete využít při telefonování či poslechu hudby aniž byste museli držet mobil u ucha nebo aby Vám překážely dráty od sluchátek. Můžete ho využít při sportu, v autě nebo kde jen chcete !!!
Dodací doba: Do 48 hodín
300.00 Kč
zobrazit

Smart neviditelné bluetooth sluchátko s magnetickým nabíjením

Mini sluchátko s vynikajícím výkonem - nejlepší audio řešení Vychutnejte si hudbu, aniž jste drželi telefon nebo se znervózňovalo s kabely a uvolnili jste si ruce při přijímání hovoru během řízení nebo běhu.
Dodací doba: Do 48 hodín
630.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Magnetické mikrosluchátko

Nejmenší varianta mikrosluchadla. Toto neviditelné sluchátko se zasouvá až těsně k bubínku a v uchu je zcela neviditelné. Neviditelné sluchátko má rozměry pouze pár milimetrů a úplně se tak ztratí ve zvukovodu. Do sluchátka nevede žádný kabel, a komunikace je tedy zajišťována zcela bezdrátově.
Dodací doba: Do 48 hodín
700.00 Kč
1 800.00 €
-61%
- 61 %
zobrazit

Neviditelné mini bluetooth sluchátko DACOM

Mini sluchátko s vynikajícím výkonem - nejlepší audio řešení Vychutnejte si hudbu, aniž jste drželi telefon nebo se znervózňovalo s kabely a uvolnili jste si ruce při přijímání hovoru během řízení nebo běhu.
Dodací doba: Do 48 hodín
850.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Spy sluchátko TE03 ECONOMY

Mikrosluchátko má rozměry pouze pár milimetrů a celkem se ztratí ve zvukovodu. Do sluchátka nevede žádný kabel a komunikace je tedy zajištěna zcela bezdrátově.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 280.00 Kč
AKCE
zobrazit

Spy sluchátko TE02 STANDARD

Nejpopulárnější neviditelné spy sluchátko. Lidé si ho kupují, protože má mnoho výhod: citlivý přijímač cívky, stabilní mikro reproduktor, kvalitní stavba, jasnější audio výstup a dlouhá životnost baterie. Neviditelné sluchátko má anatomický design. Nikdo si ani nevšimne, že ho nosíte v uchu. Barva mikro sluchátka je buď v barvě kůže nebo v barvě kůže, ale s černým koncem.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 400.00 Kč
zobrazit

Neviditelné sluchátko TE08

TE08 je nejpopulárnější mikro neviditelné sluchátko. Lidé si vybírají TE08 model, protože má výhody citlivého přijímače cívky, stabilní mikro reproduktor, vyšší kvalitu výstavby, jasnější audio výstup a delší životnost baterie. Mikro neviditelné sluchátko s optimální anatomickou konstrukcí umožňuje snadné nošení. Nikdo si nevšimne, že uživatel má sluchátko.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 590.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

PROFI Spy sluchátko A007

Nejnovější Micro Spy sluchátko má nejmenší velikost a nejvyšší hlasitost než ostatní spy sluchátka. Hlasitost závisí především na použité indukční smyčce. Jedná se o nejmenší dostupný model, který padne do ucha úplně každému.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 850.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Špiónske slúchadlá sú malé bezdrôtové sluchátka, ktoré po vložení do ucha nie je pri bežnom pohľade vidno. Majú čistý zvuk, a privádzajú ho priamo do ucha, takže nikto vás nemôže započuť, alebo si vôbec všimnúť, že ich máte v uchu. Signál sa do slúchadla dostáva cez indukčnú slučku, ktorú máte zavesenú okolo krku, a pripojenú pomocou 3.5 mm jacku alebo Bluetooth do vášho mobilného telefónu. Na druhej strane linky bude sedieť váš priateľ, a pomôže vám - s argumentami, na ktoré by ste si počas dôležitého rokovania možno sami nespomenuli, alebo výsledkom pri skúške z matematiky. Je to jednoduché! Kvalita špiónskych slúchadiel je veľmi dôležitá, nakoľko je zdroj zvuku umiestnený veľmi blízko vašeho bubienka. U nás nájdete len tie najkvalitnejšie kúsky s citlivou hlasitosťou a kvalitným prenosom.

Špionážne slúchadlá rozdeľujeme do troch kategórií:

1. Slúchadlá s káblovým handsfree (najjednoduchší druh s káblom)

2. Bluetooth slúchadlá (fungujú bez káblu na základe systému bluetooth)

3. GSM slúchadlá (nepotrebujú na svoje fungovanie mobil vo svojej bezprostrednej blízkosti)

Viac informácií o jednotlivých druhoch nájdete v článku na našom blogu.

Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní spy produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky