Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

Špionážní pera

Toto pero s kamerou navenek působí jako jakékoliv jiné obyčejné pero, ale přitom dokáže nahrávat videa, pořizovat fotografie nebo nahrávat audio nahrávky. Některá pera z naší nabídky navíc disponují funkcí detekce pohybu, což znamená, že nahrávání zapnou automaticky, pokud zaznamenají pohyb. Pokud se vám líbí design zakamuflovaného pera, ale potřebujete spíše zvukovou nahrávku, doporučujeme vám naše pero s diktafonem, které dokáže nahrávat zvuk nepřetržitě až 10 hodin. U nás naleznete nejširší nabídku špionážních per za nejvýhodnější cenu. 

hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Magické mizející pero

Tuha magického pera je vyrobena z mizejícího inkoustu. Inkoust je netoxický. Vypadá jako normální, klasické pero. Používá se hlavně na značení oděvů či bot. Je také používáno pro špionážní záležitosti, ale i jako zábavná hračka.
Dodací doba: Do 48 hodín
240.00 Kč
AKCE
zobrazit

Špionážní pero s kamerou s funkcí nahrávání videa a fotografování + 8GB zdarma

Moderní mini špionážní pero pro záznam videa, fotografování a nahrávání. Je estetické, praktické a snadno se přenáší. Spy Pen je na první pohled nenápadné pero snadno zaměnitelné s jakýmkoli jiným perem. Pero je jako stvořené pro natáčení důkazních materiálů například při korupčním jednání nebo jako monitor krádeží zaměstnanců. Buďte vždy připraveni mít u sebe 100% důkazy o chování druhé strany, která Vás může poškodit. Spy Pen kromě toho, že dokáže psát jako klasické pero, má v sobě ukrytou miniaturní kameru, která umožňuje natáčet audiovizuální záznamy *. avi v rozlišení 640x480px. Kamera samozřejmě zvládá i vytvářet fotografie. Všechny funkce se ovládají pomocí miniaturní indikační diody a vrchního tlačítka maskovaného jako tlačítko pro vysunutí tuhy.
Dodací doba: Do 48 hodín
699.00 Kč
AKCE
TOP
zobrazit

Špionážní kamera ukrytá v peru s detekcí pohybu 1280x960

Video ve formátu: AVI Kódování videa: M-JPEG Video rozlišení: 1280 * 960 Media přehrávání: software přiložen, doporučujeme KMP Player Poměr obrazu: 04:03 Systém: ME/2000/XP/2003/Vista Windows, Mac OS10.4; Plnicí tlak: DC-5V Typ rozhraní: USB Skladování: NAND flash Typ baterie: vysoce kapacitní lithiová baterie Funkce: detekce pohybu
Dodací doba: Do 48 hodín
1 390.00 Kč
TOP
zobrazit

Špionážní pero HD 720 + 8GB sd karta ZDARMA

Pero s HD kamerou, která je schopna natáčet až ve vysokém 720p rozlišení! Kamera je vybavena různými praktickými funkcemi, jako je režim fotoaparátu, videa, audia nebo PC kamery. Vestavěná interní paměť o kapacitě 4 GB vám poskytne dost místa i pro dlouhý video záznam, a stejně dobře poslouží jako úložiště pro spoustu fotek. vlastnosti: * HD záznam obrazu * Plynulé nahrávání a živé barvy * Multifunkční a snadno ovladatelné * Kompaktní a přenosné * Vysoce kvalitní záznam zvuku * Efektivní a stabilní * Rozsáhlá možnost využití * Vnitřní 4GB paměť * USB 2.0 * Reálné rozlišení je 1280x720 * Vysoký počet snímků za sekundu * Funkce: digitální fotografie, video, audio funkce, webová kamera a externí disk
Dodací doba: Do 48 hodín
1 459.00 Kč
zobrazit

Pero s Full HD kamerou a 8/16 GB/32GB pamětí

Luxusně vypadající pero je nejpraktičtější pomůckou při nahrávání videa se zvukem, nebo vytváření fotografií. Pero je možné použít jako standardní psací pero, ale také jako špionážní kameru na osobní využití. Video záznam se automaticky ukládá na vestavěnou 8GB integrovanou flash paměť, která při spojení s libovolným počítačem vykazuje funkce standardního USB disku. O přísun energie a následné nabíjení se stará ukrytý USB 2.0 výstup, který je ukryt ve střední části pera.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 990.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Špionážní pero s detekcí zvuku 8GB

Moderní mini špionážní pero s 4GB pamětí pro záznam videa, fotografování a nahrávání. Je estetické, praktické a snadno se přenáší. Spy Pen je na první pohled nenápadné pero snadno zaměnitelné s jakýmkoli jiným perem. Pero je jako stvořené pro natáčení důkazních materiálů například při korupčním jednání, nebo jako monitor krádeží zaměstnanců. Buďte vždy připraveni mít u sebe 100% důkazy o chování druhé strany, která Vás může poškodit. Spy Pen kromě toho, že dokáže psát jako klasické pero, má v sobě ukrytou miniaturní kameru, která umožňuje natáčet audiovizuální záznamy *. avi v rozlišení 640x480px. Kamera samozřejmě zvládá i vytváření fotografií. Všechny funkce se ovládají pomocí miniaturní indikační diody a vrchního tlačítka maskovaného jako tlačítko pro vysunutí tuhy.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 999.00 Kč
zobrazit

Propiska se špičkovým diktafonem a vysokou kvalitou nahrávky MQ-94

Toto pero se špičkovým diktafonem je vhodné k velmi nenápadnému nahrávání zvuku, resp. hlasu. Pero je charakteristické špičkovým provedením a především SHQ kvalitou nahrávání. Vaše nahrávky tak budou velmi čisté, a to i v případě nahrávání zvuku ve vzdálenosti do 10 metrů. Ovládání je velmi jednoduché, stačí jeden nenápadný pohyb a pero začne nahrávat.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 260.00 Kč
2 570.00 €
-12%
AKCE
NOVINKA
zobrazit

Nejtenčí pero s diktafonem MemoQ MQ-77N

Odposlouchávací propiska patří mezi nejtenčí špionážní pero se zabudovaným odposlechem. Skvělý zvuk, znamenité zpracování a absolutní nenápadnost - to jsou hlavní přednosti této špičkové špionážní propisky. Pokud patříte k zákazníkům, kteří vyžadují perfektní funkčnost a nejvyšší spolehlivost, je toto špionážní pero určeno právě vám.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 600.00 Kč
4 140.00 €
-37%
AKCE
TOP
zobrazit

Diktafon v propisce - nejvyšší možná kvalita záznamu PCM-008

Tento špičkový diktafon v propisce je prvním maskovaným dikafonem, který umožňuje provádět záznam v tzv. PCM kvalitě při 705 kbps. Jedná se o kvalitu na úrovni záznamu CD nosiče. Diktafon je vhodný k velice nenápadnému nahrávání zvuku, resp. hlasu. Na rozdíl od většiny podobných diktafonů kombinuje tento přístroj v sobě podstatné výhody skupiny podobných diktafonů. Umožňuje nepřetržitě nahrávat až po dobu 13 hodin, nebo lze využít funkci automatické aktivace hlasem (VOS).
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 270.00 Kč
4 240.00 €
-23%
NOVINKA
zobrazit

Wifi kamera v propisce

S tímto perem snadno zabezpečíte přenos videa s vysokým rozlišením na váš smartphone (Android, iPhone). Oproti klasickým kamerám má tato kamera díky připojení na internet neomezený dosah. Od teď můžete kdekoli na světě vidět co se na daném místě děje.
Dodací doba: Do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
3 890.00 Kč
NOVINKA
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní spy produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky