Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

PROFESIONÁLNÍ ŠPIONÁŽ

hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

GSM zařízení N9

Toto je špičkový GSM odposlech, který má nejlepší poměr výkon / cena. Tato GSM štěnice díky svým miniaturním rozměrům (4x3x1 cm) v kombinaci s dokonale čistým zvukem a funkcí automatické aktivace hlasem patří mezi opravdu špičkové odposlechy. Toto špionážní odposlouchávací zařízení velikosti krabičky od zápalek Vám ihned zavolá z kteréhokoliv místa, jakmile ve své blízkosti zachytí zvuky. Do zařízení jednoduše vložíte GSM SIM kartu, pošlete SMS s aktivačním kódem a vaše odposlouchávací zařízení je aktivováno! Můžete být kdekoliv na světě a mít přitom okamžitou kontrolu - odposlech prostoru, místa, kde je GSM spy 3 umístěno. Jedná se o odposlech na neomezenou vzdálenost. Podmínkou je pokrytí místa odposlechu GSM signálem. Takto si můžete vždy zkontrolovat svůj byt, chatu, kancelář, auto, firmu atd.
Dodací doba: Do 14 dní
899.00 Kč
1 700.00 €
-47%
AKCE
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Mini GPS rušička do autozapalování

Vyhněte se sledování vozidla rušením signálu GPS. Skvělá "pomoc" při cestování autem.
Dodací doba: Do 10 dní
990.00 Kč
1 390.00 €
-29%
AKCE
zobrazit

Rušička GSM a 3G signálů

GSM rušička signálu slouží k rušení signálu na mobilních telefonech. Mimo mobilní telefony tato GSM rušička vyruší také GSM odposlechy. Rušička GSM signálu blokuje jak hovory, tak příchodí a odchozí SMS zprávy.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 280.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Rušička GPS a GSM signálů

GPS rušička slouží ke zrušení signálu GPS sledovacích zařízení. Kromě sledovacích zařízení tato GPS rušička vyruší také jednoduché GSM odposlech. Rušička kromě GPS vyruší také GSM frekvence na mobilní telefonech, či GSM odposleších.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 360.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Přenosná rušička GPS signálu

Máte pocit, že vás někdo sleduje jako zločince? Tato rušička je určena pro vás. Už se nemusíte obávat, můžete dělat, co si jen přejete bez toho, aniž by vám někdo nahlížel přes rameno. Zařízení blokuje všechny GPS sledovací zařízení do okruhu 10 metrů.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 460.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Rušička WiFi a Bluetooth signálů

Rušička WiFi a bluetooth s výkonem 0,5W, která slouží pro vyřazení komunikace na frekvencích 2400 - 2500MHz, na kterých mohou operovat například vyspělá odposlouchávací zařízení.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 480.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Odposlech flashdisk MQ-U350

Nový diktafon ve flash disku MQ-U350 je aktualizovaná verze MQ-U300 Exclusive. Mezi nové funkce patří: nový design, dvojnásobná paměť (8 GB) a čas / datum razítko (pouze Windows). Je to nejsilnější a funkcemi nabitý flash disk hlasový záznamník na trhu.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 390.00 Kč
4 000.00 €
-40%
AKCE
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

GSM modul VARIO + (výdrž až 200 dní)

Exkluzivní GSM odposlechový modul s extra čistým zvukem a výdrží i více než 200 dní (dle zvolené varianty) v modu hlasové aktivace. GSM modul VARIO + má mikrofony vytažené na několikacentimetrových kabelech, což usnadňuje jeho kamufláž. GSM modul je připraven pro připojení různých typů baterií, díky kterým vydrží v provozu i více než 90 dní bez nutnosti dobíjení.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 400.00 Kč
zobrazit

Obnova dat z mobilu Android ve flash disku

Odposlech telefonu s OS Android ve flash disku je velmi šikovným produktem, s jehož pomocí je možné získat data z telefonů, vybavených operačním systémem Android, ale také tabletů vybavených tímto systémem. Celý proces je poměrně jednoduchý. Odposlech telefonu s OS Android ve flash disku připojíte společně s telefonem k vašemu PC a prostřednictvím předem nainstalovaného softwaru během jednotek až desítek minut stáhnete veškerá data z příslušného telefonu. Součástí zmíněného odposlechu telefonu je i možnost si stažená a uložená data prohlížet v přehledném reportingu.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 690.00 Kč
3 900.00 €
-31%
AKCE
zobrazit

GSM odposlech LONGLIFE 10

GSM odposlech s velmi čistým zvukem a velmi dlouhou výdrží až 10 dní při detekci hluku. Exkluzivní GSM odposlech, který jen těžko hledá konkurenta. GSM odposlech LONGLIFE 10 vydrží v provozu až 10 dní, a to i při zapnuté detekci hlasu. GSM odposlech LONGLIFE 10 je výsledkem našeho dlouhodobého testování a je vyráběn přímo v naší vlastní dílně. GSM odposlech LONGLIFE 10 nabízí více než 3x delší výdrž než jakýkoli standardní GSM odposlech!
Dodací doba: Do 48 hodín
2 690.00 Kč
AKCE
zobrazit

Kamera ukrytá v knize s detekcí pohybu a nočním viděním

Pokud potřebujete skrytou kameru s dlouhou výdrží, avšak nejste schopen ji připojit k elektrické zásuvce, tak pak kamera ukrytá v knize je ten správný produkt pro vás. Tato jedinečná skrytá kamera má výdrž 30 hodin. To znamená, že ji můžete nechat na polici nebo mezi knihami a monitorovat prostor déle než jeden den. Kamera má funkci detekce pohybu, takže zaznamená a vytvoří nahrávku pouze pokud v místnosti bude pohyb. Všechny sloty, jako USB slot pro nabíjení, slot na SD kartu a jiné jsou ukryté uvnitř, tak si ani nikdo nevšimne, že se v knize nachází kamera.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 750.00 Kč
4 800.00 €
-43%
AKCE
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Bezpečnostní Wi-Fi kamera Pro Black Box

Bezpečnostní IP kamera Wi-Fi Pro je kamera ukrytá v nenápadné černé krabičce, označené jako "Black Box", s otočným objektivem o 180°. Kamera má  Full HD rozlišení, je bezdrátová a záznam ukládá na paměťovou mikro SD kartu (max. kapacita 64 GB).
Dodací doba: Do 48 hodín
2 800.00 Kč
4 900.00 €
-43%
AKCE
zobrazit

Diktafon v klíčence AR-100

Tento diktafon je šikovné, vysoce funkční zařízení, s jehož pomocí můžete snadno sledovat kancelář a personál během vaší nepřítomnosti nebo v domě pro kontrolu, zda se neděje nic alarmujícího. Maskovaný rekordér má také sluchátkový výstup, který vám umožní poslechnout záznam v kterémkoliv místě, aniž byste museli nosit svůj počítač.
Dodací doba: Do 10 dní
2 995.00 Kč
3 500.00 €
-14%
AKCE
zobrazit

GSM odposlech v rozdvojce

Odposlech v rozdvojce je velmi praktická, maskovaná verze GSM odposlechu, který je možné použít v jakékoli kanceláři či v bytě. Rozdvojka vypadá úplně normálně, je volně dostupná v síti hobby marketů a samozřejmě je také plně funkční. Na rozdvojce nikde nenajdete slot na SIM kartu. Díky tomu, že je rozdvojka stále zapojena v síti, tak není potřeba odposlech uvnitř nijak externě dobíjet. GSM odposlech v rozdvojce je tedy vhodný zejména pro dlouhodobé použití.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 999.00 Kč
AKCE
zobrazit

Přenosná rušička 2G, 3G a Wi-fi signálů

Máte pocit, že vás někdo sleduje? V tom případě je právě toto zařízení pro vás to pravé. Rušička má 4 antény, které ruší všechny signály. Můžete rušičku využít i na to, aby nedocházelo k rušení vašeho domácího klidu mobilními zařízeními, či zabránit signálům v prostorách, kde je to zakázané, např. zasedací místnost, třída, apod..
Dodací doba: Do 48 hodín
3 130.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Black Box Full HD skrytá kamera 1080P

Nastavení kamery je velmi jednoduché - stačí vložit SD kartu, podpora až do velikosti 64 GB, nabít baterii (nebo připojit do sítě) a je připravena k provozu. Je možné si vybrat ze čtyř režimů jako: Kontinuální nahrávání videa Nahrávání videa při detekci pohybu Sekvenční focení po cca 30 s (zabírá málo místa na kartě) Diktafon (nahrávání zvuku bez obrazu)
Dodací doba: Do 48 hodín
3 199.00 Kč
NOVINKA
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

GSM modul VARIO (výdrž až 200 dní)

Odposlechový modul VARIO je výsledkem našeho dlouhodobého vývoje a řeší všechny problémy, s nimiž uživatelé GSM odposlechů dříve zápasili. Speciální úpravou mikrofonů jsme dosáhli extra čistého poslechu i na vzdálenost více než 5 metrů. GSM modul je připraven pro připojení různých typů baterií, díky kterým vydrží v provozu i více než 200 dní bez nutnosti dobíjení.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 400.00 Kč
zobrazit

Špičkový monitoring PC - keylogger s WiFi připojením - USB i PS2 verze

Tento WiFi Keylooger je absolutní špičkou na poli monitoringu PC. Samozřejmostí je u něj záznam klávesových úhozů. Keylogger je především vybaven záznamem data a času u každého jednotlivého záznamu, poskytne vám tak o jednu podstatnou informaci navíc. Automatické vestavěné hodiny umožní zaznamenávat časové údaje po dobu min. sedmi let bez nutnosti výměny baterie. Hlavní výhodou tohoto WiFi keyloggeru je však možnost jeho připojení do lokální WiFi sítě. Tato funkce vám umožní přístup k jeho datům bez nutnosti mít keylogger v ruce. Můžete si tak například nastavit pravidelné zasílání reportů na definovaný email, nebo se dokonce v rámci příslušné lokální sítě k WiFi keylogeru připojit v reálném čase. Monitoring PC nebyl nikdy tak pohodlný!
Dodací doba: Do 48 hodín
3 500.00 Kč
zobrazit

Profesionální měnič hlasu pro telefony

Profesionální měnič hlasu je kompatibilní se všemi telefony a může být použit i pro mobilní telefony. Můžete dokonce změnit mužský hlas na ženský nebo jej jen zkreslit. Jednoduše vložte 9V baterii a zapojte 3,5 jack do zařízení, sluchátko připevněte pomocí suchého zipu na mikrofon telefonu, zapněte ON / OFF a mluvte do krabičky zespodu, kde se nachází otvor. Máte možnost nastavit 16 pozic změny hlasu otočením ve směru hodinových ručiček kde 0 znamená normální hlas a čím bude vyšší nastavení, zvyšujete změnu hlasu.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 600.00 Kč
5 500.00 €
-35%
AKCE
zobrazit

GSM odposlech LONGLIFE 20

GSM odposlech s velmi čistým zvukem a velmi dlouhou výdrží až 20 dní při detekci hluku. Exkluzivní GSM odposlech, který jen těžko hledá konkurenta. GSM odposlech LONGLIFE 20 vydrží v provozu až 20 dní, a to i při zapnuté detekci hlasu. GSM odposlech LONGLIFE 20 si stejně jako LONGLIFE 10 drží velmi kompaktní rozměry, navzdory kterým ale nabízí extrémní výdrž. GSM odposlech LONGLIFE 20 nabízí více než 6x delší výdrž než jakýkoli standardní GSM odposlech!
Dodací doba: Do 48 hodín
3 680.00 Kč
AKCE
zobrazit

Odposlech pro iPhone/iPad/iPod ve flash disku

Odposlech iPhonue ve flash disku je velmi šikovným produktem, jehož pomocí je možné získat data v telefonu iPhone, ale i produktů iPad a iPod. Celý proces je poměrně jednoduchý. Odposlech iPhone ve flash disku připojíte společně s telefonem iPhone k vašemu PC a prostřednictvím předem nainstalovaného softwaru během jednotek až desítek minut stáhnete veškerá data z vašeho iPhonu. Součástí zmíněného odposlechu iPhone je i možnost si stažená a uložená data prohlížet v přehledném reportingu.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 900.00 Kč
5 500.00 €
-29%
AKCE
zobrazit

GSM odposlech LONGLIFE 60

LONGLIFE 60 je výkonný GSM odposlech vhodný pro dlouhodobý monitoring. LONGLIFE 60 nabízí velmi dobrou kvalitu zvuku a výdrž až 60 dní!
Dodací doba: Do 48 hodín
4 300.00 Kč
AKCE
zobrazit

Keyloggeraudio PRO - Špičkový program pro sledování PC

Tento software pro monitoring provozu počítače je absolutní špičkou v této oblasti. Velmi jednoduchá instalace a nastavení, soužití s naprostou většinou antivirových programů, ale především jeho funkce z něj dělají Mercedes mezi podobnými produkty. Program dokáže po nainstalování do PC sledovat klávesové údery, fotit obrazovky či monitorovat používané programy. To však ještě není všechno. Tento software pro monitoring PC může fungovat jako odposlech okolí počítače. Při využití počítačového mikrofonu umí software skrytě dělat nahrávky okolí.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 990.00 Kč
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Detektor bezdrátových signálů velikosti kreditní karty

Toto je velmi praktický detektor bezdrátových signálů. Není větší než kreditní karta, bez problémů ho tak ukryjete např. v kapsičce u košile. Detektor lze použít pro vyhledání zařízení, pracujících na bezdrátovém spektru, včetně GSM odposlechů, bezdrátových kamer a pod.. Detektor pracuje ve čtyřech nastavitelných módech a pokrývá frekvenci 50 - 3000 MHz. Detektor je napájen baterií CR2430 Hlavní funkce produktu : Detektor bezdrátových signálů velikosti kreditní karty - velmi praktické zařízení pro odhalování analogových i digitálních zdrojů signálu (štěnic) - detekce moderních WiFi štěnic - rozsah frekvence: 50-3000MHz - čtyři módy: normální (led diody), zvukový, vbrační a Sleep - nastavitelná citlivost - eliminace okolního šumu - řízeno mikroprocesorem - identifikátor nízkého stavu baterie - odolné tělo přístroje velikosti kreditní karty - napájen baterií CR2430 - výdrž na baterii 18-32 hod (50-90 hod ve Sleep módu) - rozměry: 85x55x7 mm
Dodací doba: Do 48 hodín
5 090.00 Kč
NOVINKA
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky