Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Viac informácií.
Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

Odposlech PC klávesnice

S tímto odposluchom pc klávesnice budete mít "pod palcem" každou klávesnici kterou potřebujete sledovat. Zda je to kontrola zaměstnanců nebo dětí. USB klíč dokáže zaznamenat každé stisknutí klávesy na klávesnici. USB klíč je malé zařízení, které zapisuje informace stisknutím klávesy zařízení. Jeho účelem je sledování a ukládání záznamu do textového souboru.
hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Mini USB Keylogger Airdrive/ Airdrive Pro

AirDrive Keylogger je ultra-malý USB keylogger s dĺžkou len 21 mm a je prístupný s ľubovoľným zariadením Wi-Fi, ako je počítač, prenosný počítač, tablet alebo smartphone. AirDrive Keylogger Pro je vylepšená verzia programu AirDrive Keylogger s ďalšími možnosťami pripojenia. Funguje ako Wi-Fi hotspot aj ako Wi-Fi zariadenie, čo umožňuje funkcie ako e-mailové správy, časové pečiatky a dátové prenosy.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 700.00 Kč
zobrazit

Odposlech PC klávesnice-PS/2 kruhová koncovka 2GB

Flash disk je malé zařízení, které zapisuje informace stisknutím klávesy zařízení. Jeho účelem je sledování a ukládání záznamu do textového souboru. Každá osoba, která je připojena k zapisovači může vědět, že jejich akce jsou monitorovány. Flash disk sestává z 2MB paměti a nabízí obrovské záznamy skladování. HW je základna flash disku a tudíž není potřeba žádný externí software.
Dodací doba: Do 48 hodín
1 730.00 Kč
AKCE
zobrazit

USB-PS2 Keylogger se záznamem data a času

Keylogger slouží ke sledování komunikace a především na zjišťování citlivých údajů. Hardware keylogger má oproti softwaru keylogger velkou výhodu, že ho neodhalí ani ten nejlepší antivirus. Keylogger jednoduše stačí připojit na kabel od klávesnice a on okamžitě začne zaznamenávat každý stisk klávesy. Navíc bude ukládat i datum a čas záznamu. Keylogger nevypadá vůbec nápadně a na první pohled vypadá jako nějaká redukce, takže jeho odhalení je téměř nemožné. Navíc i když je keylogger odhalen, data v něm uložená jsou chráněna šifrováním a přístupovým kódem.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 390.00 Kč
NOVINKA
zobrazit

Špičkový monitoring PC - keylogger s WiFi připojením - USB i PS2 verze

Tento WiFi Keylooger je absolutní špičkou na poli monitoringu PC. Samozřejmostí je u něj záznam klávesových úhozů. Keylogger je především vybaven záznamem data a času u každého jednotlivého záznamu, poskytne vám tak o jednu podstatnou informaci navíc. Automatické vestavěné hodiny umožní zaznamenávat časové údaje po dobu min. sedmi let bez nutnosti výměny baterie. Hlavní výhodou tohoto WiFi keyloggeru je však možnost jeho připojení do lokální WiFi sítě. Tato funkce vám umožní přístup k jeho datům bez nutnosti mít keylogger v ruce. Můžete si tak například nastavit pravidelné zasílání reportů na definovaný email, nebo se dokonce v rámci příslušné lokální sítě k WiFi keylogeru připojit v reálném čase. Monitoring PC nebyl nikdy tak pohodlný!
Dodací doba: Do 48 hodín
3 500.00 Kč
ZDARMA
zobrazit

Keyloggeraudio PRO - Špičkový program pro sledování PC

Tento software pro monitoring provozu počítače je absolutní špičkou v této oblasti. Velmi jednoduchá instalace a nastavení, soužití s naprostou většinou antivirových programů, ale především jeho funkce z něj dělají Mercedes mezi podobnými produkty. Program dokáže po nainstalování do PC sledovat klávesové údery, fotit obrazovky či monitorovat používané programy. To však ještě není všechno. Tento software pro monitoring PC může fungovat jako odposlech okolí počítače. Při využití počítačového mikrofonu umí software skrytě dělat nahrávky okolí.
Dodací doba: Do 48 hodín
4 990.00 Kč
ZDARMA
TOP
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní spy produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky