Telefonické objednávky: +420 511 44 04 94

Duální kamery

hledaný text:
seřadit podle:
výrobce:
cena od-do:
-

Duální kamera do auta s nočním viděním HD DVR

Duální kamera do auta s nočním viděním HD DVR 2 separované objektivy, elegantní design a vysoké rozlišení záznamu.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 400.00 Kč
zobrazit

Duální kamera ve zpětném zrcátku HD 1080P

Tato kamera je svým tvarem a použitím prakticky neviditelná pro okolí, instalace kamery je velmi jednoduchá a to pomocí 2 připínacích klapek. Druhá kamera je upevněna na volný přípojný kabel o délce cca 3-4 m. Můžete si ji umístit kdekoliv ve vnitřní části v zadní straně vašeho vozidla. Stejně jednoduchá je také demontáž. Zpětné zrcátko obsahuje jednu přední kameru, která nahrává a zároveň promítá pohyb před Vámi a to do velmi malé části zpětného zrcátka, a druhou zpětnou kameru, která taktéž rovně nahrává a přehrává pohyb v zadní části vozu přímo do zrcadla. Funkce zobrazování kamer ve zpětném zrcátku se dají vypnout. Tato duální funkce zvyšuje bezpečnost při dívání se do zpětného zrcátka. Velikost zabudovaného LCD displeje ve zpětném zrcátku je ideálních 4.3 ".
Dodací doba: Do 48 hodín
2 675.00 Kč
AKCE
zobrazit

Dual kamera do auta s GPS a se 2 objektivy

S Dual kamerou do auta s GPS si můžete nejen prohlédnout záznam z Vaší cesty, ale i lokalizovat trasu pomocí GPS přes Google Maps. Tato autokamera je konstruována tak, aby se vešla na palubní desku auta. Má DVR funkci a duální objektiv se širokým úhlem záběru (140 ° přední a 120 ° zadní kamera). Je možné nahrávat video z přední i zadní kamery ve stejné době v HD kvalitě. Kamera je schopna zachytit velmi jasný obraz v tmavých místech s nočním viděním. Kamera se zapne automaticky, jakmile nastartujete. Podporuje také televizní výstup NTSC / PAL TV. Můžete tak sledovat zaznamenané video na televizi.
Dodací doba: Do 48 hodín
2 723.00 Kč
AKCE
zobrazit

Full HD 1080p Dual Kamera F30

Obrazový snímač - CMOS WXGA HD Senzor Rozlišení videa: 1280x720/1280x480/1440x1280/640x480 Video formát: MOV Foto formát: JPEG Foto rozlišení: 1M/2M/3M 2,7 palcový displej H.264 komprese obrazu noční vidění 30 snímků za sekundu Lze také použít jako WEB kameru Nezávislé nastavení úhlu natáčení / rotace dvou kamer Cyklické nahrávání, po zaplnění paměti začne kamera automaticky přehrávat nejstarší soubory detekce pohybu Automatické nahrávání při zapnutí klíčku v zapalování HDMI a TV-out výstup
Dodací doba: Do 48 hodín
2 990.00 Kč
AKCE
zobrazit

Duální kamera do auta Carcam 3 - X8000

Kamera do auta má dva objektívy (každý so záberom 140° a otočný o 180°), zabudovaný G- senzor a pripojiteľný GPS modul. Video natáča v kvalite 1280x480.  Záznam je vďaka G- senzoru a GPS modulu obohatený aktuálnymi informáciami o rýchlosti a polohe auta. G- senzor v prípade prudkých otrasov, ktoré prekročia nastavenú citlivosť uzamkne práve nahrávané video. Záznam si samozrejme môžete prehrať priamo v kamere na 2,3“ LCD . Reproduktor a mikrofón sú zabudované.
Dodací doba: Do 14 dní
3 287.00 Kč
AKCE
zobrazit

Duální kamera do auta TrueCam A6

Hľadáte profesionálnu kameru do auta, ktorá by ochránila prednú aj zadnú časť Vášho auta? Práve ste ju našli. Nová Autokamera TrueCam A6 natáča kvalitný záznam, na ktorom vo dne i v noci rozpoznáte ŠPZ ostatných vozidiel i tváre ľudí. Jej súčasťou je aj zadná kamera, s ktorou získate dokonalý prehľad o dianí za Vaším vozidlom.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 427.00 Kč
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Full HD duální kamera do auta

Záznamová duální kamera s barevným displejem, Full HD rozlišením, G-senzorem, detekcí pohybu, videokompresí H.264, šířkou záběru 170 ° je tím nejlepším řešením pro snímání dopravní situace, natáčení průběhu cesty, ale i pro řešení složitých dopravních situací nebo nehod, kdy může sloužit jako prostředek k prokázání průběhu celé události.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 450.00 Kč
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
zobrazit

Dual kamera X6000, otočný objektiv + GPS + G-senzory

Duální objektivy s vysokým rozlišením. Přední objektiv se může otáčet o 270 stupňů od přední strany k zadní a zadní objektiv je navíc širokoúhlý objektiv se 120 stupňovým vysokým rozlišením. Tato kombinace je vhodnější pro zhotovování videozáznamů s vysokým rozlišením při všech příležitostech a z různých úhlů.   Vestavěný ¼ palcový snímač s nízkou úrovní šumu a vysokou kvalitou může zachytit obrázky s vysokým rozlišením v tmavých podmínkách.
Dodací doba: Do 48 hodín
3 646.00 Kč
zobrazit
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Nabízíme kvalitní produkty. Jsme výhradním dovozcem jednotlivých značek.

SPOKOJENOST

Garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

ZÁRUKA

Zajišťujeme bezproblémové a rychlé vyřízení reklamací a záručních oprav. Záruka: 2 roky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zboží, které máme skladem odesíláme do 48 hodin.

SORTIMENT

Nejnižší cena a jedinečnost špionážní techniky